https://reporter.zp.ua

КОЛИ СВЯТКУЮТЬ РІЗДВО В НІМЕЧЧИНІ?

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

Німеччина — це країна з багатою традицією Різдва, і святкується воно з особливим величним та радісним настроєм. Кожного року німці з нетерпінням чекають початку святкового сезону та особливого дня настання Різдва. Але коли саме святкують Різдво в Німеччині? У цій статті ми розкажемо про традиції та обряди, пов’язані з Різдвом, і про те, коли саме відзначається це дуже важливе релігійне свято в цій країні.

Традиції Різдва в Німеччині

Святкування Різдва в Німеччині включає багато традицій, які реконструюють колорит давніх століть та передають його з покоління в покоління. Однією з найважливіших традицій є створення ароматних різдвяних святилищ у будинках та на вулицях. Різдвяні ярмарки, де можна придбати різдвяні подарунки та смаколики, також є невід’ємною частиною традиції Різдва в Німеччині.

Ще однією традицією є постановка живої ялинки вдома, яку прикрашають різдвяні прикраси та світлі ліхтарики. Ця традиція символізує вічність любові та надії. У багатьох містах та селах Німеччини також проводяться різдвяні концерти і фестивалі, де можна насолодитися красою різдвяних пісень та танців.

Різдвяні обряди

Різдвяні обряди в Німеччині виникли з вірувань і звичаїв давніх народів. Один з таких обрядів – це різдвяні вінки, які вздовж дверей та вікон викладають зеленню, ялинковими гілками та різдвяними прикрасами. Це оберігає дім від лиха та приносить щастя на новий рік.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

Ще одним важливим обрядом є різдвяна вечеря, яку називають “Вігілія”. Сім’я збирається навколо столу, де серед страв можна зустріти традиційний різдвяний пиріг “столото”, різдвяні ковбаски “бошт”, капусту, картоплю та інші національні страви. Багато родин також співають різдвяні пісні та виконують різдвяні пісочниці під музику.

Коли саме святкують Різдво в Німеччині?

У Німеччині Різдво офіційно святкують 24 грудня. Цей день є найбільшим релігійним святом в країні та вважається днем домашнього затишку та спокою. У цей день німці відвідують церкви та беруть участь у релігійних службах, після чого повертаються додому, щоб провести час з родиною та близькими.

Протягом трьох зимових місяців у багатьох містах Німеччини проводяться різдвяні ярмарки, які починаються в кінці листопада та тривають до початку січня. Це чудова можливість придбати різдвяні подарунки, скуштувати традиційні страви та напої, та насолодитися атмосферою свята разом з близькими та друзями.

Висновок

Різдво в Німеччині святкується з величністю та радістю. Німці дуже пишаються своїми різдвяними традиціями та святковим настроєм. Вони проводять час з родиною та близькими, насолоджуються смаколиками та різдвяними прикрасами, та відвідують різдвяні ярмарки. Святкування Різдва в Німеччині – це особлива традиція, яка зберігається протягом багатьох століть та передається з покоління в покоління.

Запитання, що часто задаються по темі статті:

  1. Коли святкують Різдво в Німеччині?
  2. Які традиції пов’язані з Різдвом в Німеччині?
  3. Які різдвяні обряди проводять у Німеччині?
  4. Чому різдвяні ярмарки є важливою частиною святкування Різдва в Німеччині?
  5. Як проводять різдвяну вечерю в Німеччині?

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Приєднуйтеся до нашого чату: Телеграм!
У вас є запитання до змісту чи автора статті?
НАПИСАТИ

Залишити коментар

Опубліковано на 29 01 2024. Поданий під Відповідь. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете подивитись до кінця і залишити відповідь.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".