https://reporter.zp.ua

Йовзик Дмитро Васильович

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

Дмитро Васильович Йовзик: Герой, який віддав своє життя за Україну

1: Життєвий шлях і військова служба

1: Народження та юність

Дмитро Васильович Йовзик народився 2 квітня 1983 року в місті Луцьк, що на Волині. З юних років виявляв патріотизм і любов до своєї батьківщини. Після закінчення школи вступив до Луцького національного технічного університету за спеціальністю "інженер-механік".

2: Військова служба

У 2014 році розпочалася російсько-українська війна, і Дмитро не лишився осторонь. Він був призваний на військову службу в 51-шу окрему механізовану бригаду, що базувалася у Володимирі-Волинському. У складі своєї частини брав участь у бойових діях на сході України.

2: Героїчний подвиг

1: Захист Ольгинки

22 травня 2014 року підрозділ, до якого входив молодший сержант Йовзик, потрапив у засідку поблизу смт Ольгинка на Донеччині. Ворожі сили вели масований обстріл із мінометів і стрілецької зброї.

2: Ціною власного життя

Дмитро Йовзик проявив хоробрість і відвагу під час бою. Він відбивав ворожі атаки, знищував ворожу техніку, прикривав своїх побратимів. У розпалі битви Дмитро отримав смертельне поранення, але навіть перебуваючи при смерті, він не полишив позицій.

3: Нагороди та вшанування

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

За свій героїзм Дмитро Васильович Йовзик був нагороджений орденом "За мужність" III ступеня (посмертно). Його ім'я навічно занесено до Книги пам'яті загиблих захисників України. У рідному Луцьку на честь Героя названа вулиця, а також встановлено пам'ятний знак.

4: Особисті якості та спадщина

Дмитро Йовзик був сміливим і відважним воїном, відданим своїй країні. Він був люблячим сином, братом і другом. Його життя стало прикладом патріотизму, самопожертви та незгасної любові до України.

5: Пам'ять про Героя

Пам'ять про Дмитра Васильовича Йовзика жива у серцях українців. Його ім'я та подвиг навічно залишаться в історії України як символ героїзму й самовіддачі. Щорічно у рідному Луцьку проводяться меморіальні заходи в пам'ять про Героя.

Дмитро Васильович Йовзик – Герой України, який загинув, захищаючи свою Батьківщину від агресора. Його подвиг є нагадуванням про те, що справжня свобода і незалежність виборюються ціною життя кращих синів і дочок нації. Ім'я Дмитра Йовзика назавжди залишиться у списках Героїв України.

Часто задаються питання

  1. Коли народився Дмитро Йовзик?
  2. У складі якої військової частини він служив?
  3. Де загинув Дмитро Йовзик?
  4. Чи є вулиця, названа на честь Героя, у Луцьку?
  5. Як українці вшановують пам'ять про Дмитра Йовзика?

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Приєднуйтеся до нашого чату: Телеграм!
У вас є запитання до змісту чи автора статті?
НАПИСАТИ

Залишити коментар

Опубліковано на 17 04 2024. Поданий під Вікі. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете подивитись до кінця і залишити відповідь.

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".