ХТО ВЛАСНИК ВАЙБЕР?
Редактор: Михайло МельникКоли ми говоримо про популярні месенджери, одним з перших, що приходить на думку, є Viber. Ця платформа здобула велику популярність українців та людей по всьому світу. Хоча багато людей користуються Viber, небагато знають, хто саме є власником цього месенджера. У цій статті ми розглянемо хто насправді володіє Viber та проаналізуємо його походження та сучасний стан.
Історія Viber
Viber було створено двома друзями – Тальмоном Марко (Talmon Marco) та Янусом Фрісом (Janus Friis) у 2010 році. Вони створили Viber з метою змінити спосіб, яким ми спілкуємося за допомогою мобільних телефонів. Високошвидкісний Інтернет став доступним, а це дало можливість створити сучасний месенджер, який дозволяє нам не лише текстувати, а й проводити голосові та відеодзвінки.
У травні 2014 року японська компанія Rakuten придбала Viber за 900 мільйонів доларів, і з того часу вона стала повноправним власником цього месенджера. Rakuten – це одна з найбільших торгових платформ в світі, схожа на американський Amazon. Завдяки цьому придбанню Viber отримав нові можливості для подальшого розвитку та залучення нових користувачів.
Популярність Viber
Viber швидко здобув популярність серед користувачів мобільних пристроїв. Завдяки своїм функціям, зручному інтерфейсу та безкоштовному з’єднанню, Viber став найпопулярнішим месенджером в Україні. Він використовується як для особистих, так і для бізнес-комунікацій. Багато компаній або магазинів мають свої власні Viber-канали, де вони повідомляють своїх клієнтів про акції, новини та інші важливі події.
Сучасний стан Viber
На сьогоднішній день Viber все ще є одним з найпопулярніших месенджерів у світі. За останні кілька років він запустив багато нових функцій, таких як Viber Out (дзвінки на справжні номери), Viber Public Chats (групові чати з публічним вмістом) та Viber Communities (спільноти, в яких користувачі можуть об’єднуватися навколо певної теми).
Конкуренція серед месенджерів постійно зростає, але Viber зумів залишатися сильним гравцем на ринку. Його активні користувачі регулярно збільшуються, і ця платформа продовжує пропонувати нові функції та вдосконалення, щоб задовольняти потреби своїх користувачів.
Висновок
Власником Viber є японська компанія Rakuten. Viber став найпопулярнішим месенджером в Україні завдяки своїм функціям та зручному інтерфейсу. Він регулярно оновлюється та вдосконалюється, залишаючись одним з найкращих серед конкурентів.
Питання, які часто задаються по темі статті:
- Хто володіє Viber до його продажу Rakuten?
- Які функції має Viber?
- Чи безпечно використовувати Viber?
- Як Viber забезпечує приватність користувачів?
- Чи є платні послуги у Viber?
У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!
⚡⚡⚡ Топ-новини дня ⚡⚡⚡
Хто такий Такер Карлсон? Новий законопроект про мобілізацію З травня пенсію підвищать на 1000 гривень