https://reporter.zp.ua

Харчову ортофосфорну кислоту в Україні можна купити на сайті Megachem.com.ua

Редактор: Михайло Мельник

харчову ортофосфорну кислоту в україні використовують в якості підкислювача безалкогольних та слабоалкогольних напоїв. як регулятор кислотності вона надає продуктам кислого або злегка гіркуватого смаку. ортофосфорна кислота від https://megachem.com.ua/ua/kislota-ortofosforna-harchova.html може бути використана в якості харчової добавки е338 в кондитерських виробах, плавлених сирках, ковбасах і як освітлювач у виробництві цукру.

інші сфери застосування ортофосфорної кислоти: стоматологія, косметологія, авіаційна і фармацевтична промисловість, виробництво миючих засобів і перетворювачів іржі. у сільському господарстві ортофосфорна кислота є складовою багатьох видів добрив. використання е338 в україні офіційно дозволене, при умові обов’язкового дотримання гранично-допустимих норм використання.

де ще згодиться ортофосфорна кислота? наприклад, вона використовується для забезпечення нормального виходу спирту та накопичення дріжджів при виробництві спирту. застосовують її на етапі підготовки меляси.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

мелясу переробляють на спирт за схемами однопоточного або двухпоточного виробництва. у першому випадку всю мелясу розбавляють водою для отримання мелассного сусла однієї концентрації (21-22% по масі); при двопоточному виробництві готують два сусла: для розмноження дріжджів концентрацією 12% по масі і основне сусло концентрацією 33% по масі. в основу однопоточному схеми покладена гомогенізація і антисептування нерозбавленої меляси при високій концентрації кислоти, приготування сусла однієї концентрації. вихідну мелясу зважують, а потім направляють в горизонтальний змішувач безперервної дії. з метою придушення шкідливої мікрофлори і доведення рн середовища до оптимального значення мелясу підкисляють сірчаною або соляною кислотою з розрахунку отримання кислотності мелассного сусла 0,5. на 1 тону меляси витрачають 6-7 кг кислоти. крім кислоти для антисептування застосовують також сульфонол з розрахунку 40-150 г або хлорне вапно в дозуванні 200-400 г активного хлору на 1 тону сировини.

для забезпечення нормального виходу спирту та накопичення дріжджів (16- 18 г / л браги) в мелясу задають додаткові поживні речовини, що містять засвоювані джерела фосфору й азоту. кількість поживних речовин дозують залежно від складу меляси і вмісту дріжджів в бражці. поживні речовини задають в змішувач у вигляді водних розчинів з розрахунку на 1000 дал спирту: ортофосфорної кислоти (70%) – 13, а карбаміду -9 кг. якщо поряд зі спиртом отримують дріжджі, витрата цих речовин збільшують в 1,5-2 рази.

приготована суміш меляси з кислотою, антисептиком і поживними речовинами безперервно подається в резервуари, де витримується 6-8 ч; після антисептування нерозбавлену мелясу перекачують насосом в напірний збірник. зі збірки меляса надходить в вертикальний поличковий змішувач, куди безперервно подається вода. мелассне сусло, що містить 21-22% (по масі) сухих речовин і має температуру 25 ° с, далі самопливом направляється в апарати для розмноження дріжджів.

нагадуємо, що купити ортофосфорну кислоту завжди можна в компанії megachem.

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Залишити коментар

Опубліковано на 03 05 2021. Поданий під Блог. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".