https://reporter.zp.ua

Горбейчук Дмитро Васильович

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

Біографія

Дмитро Васильович Горбейчук народився 21 жовтня 1981 року в смт Тисменичани Івано-Франківської області. Після закінчення школи вступив до Івано-Франківського вищого коледжу Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу за спеціальністю "Будівництво та експлуатація будівель і споруд". Протягом 1999-2004 років проходив строкову службу в Збройних силах України.

Військова служба

У зв'язку з початком російської агресії в Україні Дмитро Горбейчук у березні 2014 року був мобілізований до збройних сил. Служив старшим навідником у складі 72-ї окремої механізованої бригади. 5 травня 2015 року під час виконання бойового завдання в районі с. Кримське Луганської області його підрозділ потрапив під обстріл російських бойовиків. Дмитро зазнав тяжкого поранення і був евакуйований до шпиталю.

Після лікування та реабілітації Дмитро Горбейчук повернувся на фронт і брав участь у боях за Дебальцеве, Горлівку та Авдіївку. У 2016 році він був відзначений орденом "За мужність" ІІІ ступеня за відвагу та самовідданість у боротьбі з російським агресором.

Громадська діяльність

Після демобілізації Дмитро Горбейчук активно займався громадською діяльністю. Він став учасником Асоціації ветеранів та учасників антитерористичної операції "Патріот", обіймав посаду заступника голови ради Івано-Франківської обласної організації товариства.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

Дмитро брав активну участь у заходах з військово-патріотичного виховання молоді, зустрічався зі школярами та студентами, розповідав про події на фронті та важливість захисту своєї країни. Він також виступав на сесіях обласної ради та інших державних інституціях з питаннями соціальної підтримки учасників бойових дій.

Нагороди та відзнаки

За особисту мужність і відвагу, проявлені в боях із захисту територіальної цілісності та суверенітету України, Дмитро Горбейчук був нагороджений:

  • Орденом "За мужність" ІІІ ступеня (2016)
  • Медаллю "За участь в антитерористичній операції"
  • Медаллю "Захиснику Вітчизни"
  • Відзнакою "Нагрудний знак "За оборону Дебальцевого"

Дмитро Васильович Горбейчук – справжній герой України, мужній воїн і небайдужий громадянин. Він пройшов складний життєвий шлях, але не зійшов з обраної дороги, залишившись вірним своїй країні та її народу. Дмитро Горбейчук є прикладом для наслідування для всіх, хто не хоче миритися з несправедливістю і прагне зробити свій внесок у боротьбу за правду та свободу.

Часті запитання

  1. Де народився Дмитро Горбейчук?
  2. У якій військовій бригаді служив Дмитро Горбейчук?
  3. Яку нагороду отримав Дмитро Горбейчук в 2016 році?
  4. Якою громадською діяльністю займався Дмитро Горбейчук після демобілізації?
  5. За що Дмитро Горбейчук був удостоєний ордена "За мужність" ІІІ ступеня?

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Приєднуйтеся до нашого чату: Телеграм!
У вас є запитання до змісту чи автора статті?
НАПИСАТИ

Залишити коментар

Опубліковано на 27 05 2024. Поданий під Вікі. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете подивитись до кінця і залишити відповідь.

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.

Останні новини

Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".