https://reporter.zp.ua

Fuji Television

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

Fuji Television

Fuji Television Network, Inc. (яп. 株式会社フジテレビジョン; англ. Fuji Television Network, Inc.), також відома як Fuji TV (яп. フジテレビ) або CX, є японською телевізійною мережею. Вона базується в Токіо, Японія.

Історія

Fuji Television була заснована 25 травня 1957 року. Її перший ефір відбувся 1 березня 1959 року. Спочатку Fuji TV була незалежною телевізійною станцією, але в 1967 році вона об'єдналася з Nippon Broadcasting System (NBS) і утворила мережу, відому як Fuji Network System (FNS).

Програмування

Fuji TV пропонує широкий спектр програм, зокрема новини, драматичні серіали, розважальні шоу, аніме та спортивні трансляції. Її флагманська програма новин – це "Mezamashi 8", яка щодня виходить в ефір з 4:55 до 8:00. Fuji TV також є відомим продюсером драматичних серіалів, таких як "GTO", "1 Litre of Tears" та "Code Blue".

Новинна мережа

Fuji Television є основною телестанцією Fuji News Network (FNN), яка є найбільшою комерційною телевізійною мережею новин в Японії. FNN має репортерів та кореспондентів по всій країні та за кордоном. Новини FNN відомі своєю точністю, надійністю та об'єктивністю.

Мережа Fuji

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

Fuji Network System (FNS) – це мережа телевізійних станцій, які транслюють програми Fuji TV. У мережу входить 28 телевізійних станцій, які покривають майже всю Японію. FNS надає місцевим телевізійним станціям доступ до програм, новин та інших ресурсів Fuji TV.

Співпраця

Fuji Television співпрацює з Nippon Broadcasting System, Inc. (NBS), радіомовним конгломератом, який володіє радіостанціями, телевизионною мережею і рядом інших підприємств. Fuji TV і NBS мають багато спільних програм та заходів, таких як "All Night Nippon", довготривале радіошоу, яке одночасно транслюється на Fuji TV.

Fuji Television є однією з найбільш відомих і впливових телевізійних мереж в Японії. Вона пропонує широкий спектр програм, від новин до розваг, і має розширену новинну мережу та мережу афілійованих телевізійних станцій. Fuji Television продовжує відігравати важливу роль в японському медіа-ландшафті.

Часті запитання

 • Коли була заснована Fuji Television?
  25 травня 1957 року.
 • Які основні програми Fuji TV?
  "Mezamashi 8", "GTO", "1 Litre of Tears" та "Code Blue".
 • Що таке FNN?
  Fuji News Network, найбільша комерційна телевізійна мережа новин в Японії.
 • Скільки телевізійних станцій входять до складу мережі FNS?
 • З яким радіомовним конгломератом співпрацює Fuji TV?
  Nippon Broadcasting System, Inc.

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Приєднуйтеся до нашого чату: Телеграм!
У вас є запитання до змісту чи автора статті?
НАПИСАТИ

Залишити коментар

Опубліковано на 13 05 2024. Поданий під Вікі. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете подивитись до кінця і залишити відповідь.

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".