https://reporter.zp.ua

Ефективність підходу: який майнінг можна обрати для добування ВТС?

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

Майнінг – складний процес не лише у своєму функціонуванні, а й в організації. Біткоїн курс якого приковує увагу інвесторів та трейдерів – номер один за популярністю серед криптовалют, що добуваються таким шляхом. Представлений підхід передбачає використання різноманітних ресурсів, серед яких є потужне обладнання та безперебійний доступ до електроенергії.

Майнити криптовалюту Біткоїн можна трьома способами: самостійно, в спільному пулі, використовуючи хмарні методики. Кожен підхід має свої особливості та характеристики, які слід проаналізувати перш ніж обирати власний метод.

Самостійний майнінг монети Біткоїн

Для самостійного майнінгу Bitcoin вам потрібно мати відповідне обладнання, встановлене програмне забезпечення і доступ до інтернету. Що варто врахувати, обираючи такий підхід:

  • Основним інструментом процесу є майнінгове обладнання, зазвичай ASIC-майнери, які спеціально призначені для видобутку Bitcoin.
  • Ціна оснащення може перевищувати вартість криптовалют, що необхідно також врахувати.
  • Після отримання обладнання вам потрібно буде встановити відповідне програмне забезпечення для майнінгу Bitcoin.

Самостійне добування активу може бути складним та вимагати значних витрат на обладнання, електроенергію.

Хмарний майнінг Біткоїна

У хмарному майнінгу користувачі купують обчислювальну потужність у спеціалізованих компаній, які мають великі майнінгові ферми. Ці компанії використовують свої ресурси для майнінгу Bitcoin, а користувачі отримують винагороду відповідно до обсягу купленої потужності. Звісно, компанії беруть комісію за надання послуг та обслуговування. Характеристики хмарного добування валюти Біткоїн:

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

  • Вам не потрібно мати власне майнінгове обладнання. Замість цього ви купуєте обчислювальну потужність у спеціалізованих компаній, які мають великі майнінгові ферми.
  • Хмарний майнінг зазвичай вимагає від вас сплати за обчислювальну потужність або абонентську плату за користуванням послугами компанії. Ці витрати можуть вплинути на загальну прибутковість інвестиції, тому інколи легше просто купити монету за курсом Біткоіна до долара, наприклад, на ведмежому ринку.
  • Оскільки вам не потрібно налаштовувати та обслуговувати власне обладнання, хмарний майнінг буде оптимальним варіантом для тих, хто не має достатньої технічної експертизи.

Такий підхід може бути менш вигідним з фінансової точки зору через ризики зменшення прибутковості і невизначеність стосовно якості обслуговування майнінгових компаній.

Особливості пулового майнінгу

У пуловому майнінгу група майнерів об’єднує свої обчислювальні ресурси, щоб спільно шукати нові блоки. Якщо пул знаходить новий блок, винагорода розподіляється між усіма учасниками пулу відповідно до їхнього внеску. Також ви отримуєте комʼюніті, де також можна, наприклад, провести обмін Біткойну.

Цей метод дозволяє майнерам отримувати більш регулярні винагороди, навіть якщо їхні індивідуальні шанси на знаходження блоків низькі. Представлений метод – це все одно, що інвестувати в Біткоїн, оскільки є можливість отримувати регулярні винагороди за свій вклад в процес. Ключові особливості підходу:

  • Менші витрати, бо ви не сплачуєте комісію за обслуговування.
  • Необхідна висока технічна експертиза.

Обираючи метод, варто порівняти витрати з вартістю Біткойна в доларах, бо часто вигідно просто придбати крипту та використовувати її для торгів.

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Приєднуйтеся до нашого чату: Телеграм!
У вас є запитання до змісту чи автора статті?
НАПИСАТИ

Залишити коментар

Опубліковано на 04 04 2024. Поданий під Технології. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете подивитись до кінця і залишити відповідь.

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.

Останні новини

Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".