https://reporter.zp.ua

Дослідна (зупинний пункт, Південно-Західна залізниця)

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

Загальні відомості

Дослідна — пасажирський залізничний зупинний пункт Ніжинського напрямку Київської дирекції Південно-Західної залізниці. Розташований на лінії Ніжин — Київ-Пасажирський між станцією Носівка (8 км) та зупинним пунктом Володькова Дівиця (6 км).

Географічне положення

Зупинний пункт розташований у селі Дослідне Ніжинського району Чернігівської області. Знаходиться на відстані приблизно 1 км від населеного пункту.

Історія

Немає точної інформації про дату відкриття зупинного пункту. Відомо, що на початку ХХ століття на цьому місці розташований роз'їзд. Залізнична лінія Ніжин — Київ була відкрита у 1893 році.

Інфраструктура

Зупинний пункт обладнаний двома низькими платформами і павільйоном для очікування потягів. Платформи не обладнані турнікетами або касами.

Розклад руху

На зупинному пункті Дослідна зупиняються приміські потяги сполученням Ніжин — Київ та Київ — Ніжин. Розклад руху може змінюватися, тому рекомендується перевіряти його на офіційному сайті Укрзалізниці.

Пасажиропотік

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

Зупинний пункт Дослідна має невеликий пасажиропотік. Основними пасажирами є жителі села Дослідне та навколишніх населених пунктів, які використовують потяги для поїздок до Ніжина або Києва.

Оренда

Кількість орендаторів залежить від пори року та дня тижня. У будні дні кількість продавців становить 2-3 особи. У вихідні кількість збільшується до 5-7 осіб.

Транспортна доступність

До зупинного пункту можна дістатися рейсовим автобусом, маршрутним таксі або власним транспортом. Автостанція знаходиться в селі Кобижча, за 10 хвилин ходьби від зупинного пункту.

Зупинний пункт Дослідна є важливою частиною інфраструктури місцевості, яка забезпечує залізничне сполучення між Ніжином та Києвом. Він надає місцевим жителям можливість подорожувати потягами та перевозити вантажі за допомогою залізничного транспорту.

Часті запитання

  1. Які залізничні лінії проходять через зупинний пункт Дослідна?
  2. Яка відстань від зупинного пункту Дослідна до станції Носівка?
  3. Чи обладнані платформи на зупинному пункті Дослідна турнікетами?
  4. Скільки платформ на зупинному пункті Дослідна?
  5. Як дістатися до зупинного пункту Дослідна на громадському транспорті?

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Приєднуйтеся до нашого чату: Телеграм!
У вас є запитання до змісту чи автора статті?
НАПИСАТИ

Залишити коментар

Опубліковано на 28 05 2024. Поданий під Вікі. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете подивитись до кінця і залишити відповідь.

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".