https://reporter.zp.ua

Бушнін Євген Валерійович

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

Євген Валерійович Бушнін: Розвідник і Солдат

Біографія

Євген Валерійович Бушнін народився 20 травня 1977 року в місті Рубіжне на Луганщині. Виріс в сім'ї військових. Батько, Валерій Миколайович, був підполковником, а мати, Тетяна Олександрівна, – кадровою військовослужбовицею.

У 1994 році Євген закінчив школу і вступив до Луганського інженерно-педагогічного університету на спеціальність "Професійне навчання". Але навчання було перерване через призов до армії.

Служба в ЗСУ

У 1995 році Бушнін був призваний до лав Збройних Сил України. Проходив службу в 8-му окремому полку спеціального призначення (8 опсп). Після закінчення термінової служби підписав контракт і продовжив службу в полку. За час служби у Бушніна було кілька відряджень до Афганістану.

Участь в антитерористичній операції на сході України

У 2014 році, з початком російської агресії на сході України, 8 опсп було направлено в зону проведення антитерористичної операції (АТО). Бушнін виконував завдання з розвідки, здійснював диверсійні та рейдові операції за лінією фронту.

За мужність і героїзм, проявлені під час бойових дій, Євген Бушнін був нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня та медаллю "За відвагу".

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

Загибель

15 листопада 2014 року, під час виконання бойового завдання, Бушнін загинув в районі міста Щастя Луганської області. Від кулі снайпера він отримав смертельне поранення в голову.

Похований Євген Валерійович Бушнін на центральному кладовищі міста Рубіжне. Посмертно йому було присвоєно звання капітана.

Вшанування пам'яті

За свою відвагу і самопожертву Євген Бушнін став героєм України. У його рідному місті Рубіжне йому встановлено пам'ятник, а одна з вулиць названа його ім'ям.

Особисті якості

Євген Бушнін був високопрофесійним розвідником і відважним солдатом. Він був надійним товаришем, люблячим сином та братом. Залишилися у нього дружина та двоє дітей.

Євген Валерійович Бушнін – справжній герой України. Його мужність, відвага та самопожертва стали взірцем для багатьох. Пам'ять про нього назавжди залишиться в наших серцях.

Питання, що часто задаються:

  1. Де народився Євген Бушнін?
  2. В якому полку служив Євген Бушнін?
  3. За що був нагороджений Євген Бушнін?
  4. Коли загинув Євген Бушнін?
  5. Де встановлено пам'ятник Євгену Бушніну?

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Приєднуйтеся до нашого чату: Телеграм!
У вас є запитання до змісту чи автора статті?
НАПИСАТИ

Залишити коментар

Опубліковано на 14 04 2024. Поданий під Вікі. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете подивитись до кінця і залишити відповідь.

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".