https://reporter.zp.ua

Brewster F2A Buffalo

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

Brewster F2A Buffalo: Серійний Американський Винищувач Другої Світової Війни

Історія

Розробка та Проєктування

Brewster F2A Buffalo був американським винищувачем, розробленим авіаційною компанією Brewster Aeronautical Corporation у другій половині 1930-х років. Він призначався для заміни старіючого двоплана Grumman F2F. Проєкт літака характеризувався цільнометалевою конструкцією, однолонжеронним монопланом з трьома колесами, що забирались, і зірчатим двигуном Pratt & Whitney R-1830-S1C3-G Twin Wasp.

в Експлуатацію

Винищувач Buffalo вперше піднявся в повітря у грудні 1937 року, а у 1940 році надійшов на озброєння Військово-морського флоту Сполучених Штатів (US Navy) та Корпусу морської піхоти Сполучених Штатів (US Marine Corps).

Польові Випробування та Бойова Служба

На початку Другої світової війни Buffalo брав участь у бойових діях у Тихому океані. Однак літак виявився погано підготовленим до реалій повітряного бою, особливо проти японських винищувачів Mitsubishi A6M Zero. Buffalo мав низьку швидкість, маневреність та вогневу міць, що робило його легкою мішенню для японських машин.

Модифікації

У спробі покращити характеристики літака було розроблено кілька модифікацій Buffalo, включно із F2A-2, F2A-3 та F2A-4. Ці модифікації включали посилене озброєння, новий двигун та покращену аеродинаміку. Однак жодна з цих модифікацій не змогла вирішити основні недоліки Buffalo, і він поступово був знятий з експлуатації.


Технічні Характеристики

Основні Характеристики

 • Довжина: 27 футів 6 дюймів (8,38 м)
 • Розмах крил: 43 фути (13,1 м)
 • Висота: 13 футів 10 дюймів (4,22 м)
 • Вага порожнього: 5 240 фунтів (2 377 кг)
 • Максимальна злітна вага: 7 432 фунти (3 371 кг)

Двигун та Продуктивність

 • Двигун: Pratt & Whitney R-1830-S1C3-G Twin Wasp
 • Потужність: 1200 кінських сил
 • Максимальна швидкість: 320 миль/год (515 км/год)
 • Дальність польоту: 750 миль (1 207 км)
 • Практична стеля: 33 000 футів (10 058 м)

Озброєння

 • Гармати: 4 × 12,7 мм кулемети Browning M2
 • Бомби: 2 × 225 фунтів (102 кг) бомби

Використання та Експлуатація

Військово-морський Флот США

Військово-морський флот США експлуатував винищувачі Buffalo з авіаносців та баз на березі в Тихому океані протягом перших років Другої світової війни. Однак через низьку бойову ефективність літака Військово-морський флот відмовився від Buffalo в 1942 році.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

Корпус Морської Піхоти США

Корпус морської піхоти США також використовував Buffalo в Тихому океані, в основному на Гуадалканалі та в Соломоновому морі. Хоча морські піхотинці виявили певні успіхи з Buffalo, літак страждав від тих самих проблем, що і у Військово-морському флоті, і був поступово замінений більш здатними винищувачами.

Інші Повітряні Сили

Крім Сполучених Штатів, Buffalo також використовувався кількома іншими повітряними силами, включно з голландською ост-індійською авіацією та фінськими військово-повітряними силами. Фінляндія особливо ефективно експлуатувала Buffalo в зимовій війні проти Радянського Союзу.


Спадщина та Значення

Негативні Відгуки

Brewster F2A Buffalo отримав в основному негативні відгуки від льотчиків та військових експертів через свої низькі характеристики у бою. Низька швидкість, маневреність та вогнева міць Buffalo зробили його легкою здобиччю для більш здатних японських винищувачів.

Обмежене Використання та Вивід з Експлуатації

Через свої обмеження Buffalo мав обмежене застосування в бойових діях. Після розгрому на початку Другої світової війни Buffalo був поступово знятий з експлуатації та замінений більш здатними винищувачами, такими як Grumman F4F Wildcat та Chance Vought F4U Corsair.

Деякі Успіхи

Незважаючи на загальноприйняті недоліки, Buffalo досяг деяких успіхів у бойових діях. Фінські військово-повітряні сили ефективно використовували Buffalo проти Радянського Союзу в зимовій війні. Крім того, деякі американські льотчики на Buffalo зуміли здобути кілька повітряних перемог над японськими винищувачами.


Brewster F2A Buffalo був погано підготовленим винищувачем, який зіграв обмежену роль у Другій світовій війні. Його низькі характеристики у бою зробили його легкою мішенню для більш здатних японських винищувачів, що призвело до його швидкого виводу з експлуатації. Однак літак зіграв деяку роль у фінській зимовій війні, а декілька американських льотчиків досягли успіху на Buffalo в окремих повітряних боях.

Часті Запитання

 • Чому Brewster F2A Buffalo був поганим винищувачем?
 • В яких бойових діях використовувався Buffalo?
 • Чи досягли американські льотчики будь-яких успіхів на Buffalo?
 • Якими були основні недоліки Buffalo?
 • Чим замінили Buffalo у Військово-морському флоті США?

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Приєднуйтеся до нашого чату: Телеграм!
У вас є запитання до змісту чи автора статті?
НАПИСАТИ

Залишити коментар

Опубліковано на 28 05 2024. Поданий під Вікі. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете подивитись до кінця і залишити відповідь.

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".