https://reporter.zp.ua

Бельведере-Мариттімо

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

Загальна інформація

Бельведере-Мариттімо (італ. Belvedere Marittimo, сиц. Belluvidiri) — мальовниче містечко в Італії, розташоване в регіоні Калабрія, в провінції Козенца. Населення становить близько 8900 мешканців, а площа — 42,24 км².

Географічне розташування

Бельведере-Мариттімо знаходиться на західному узбережжі Калабрії, на березі Тірренського моря. Місто оточене пагорбами та горами, що створює вражаючий краєвид. Воно розташоване на плато, яке досягає висоти 490 метрів над рівнем моря.

Історія

Територія, на якій розташоване Бельведере-Мариттімо, була заселена ще в доісторичні часи. Археологічні розкопки виявили сліди поселень епохи бронзи та залізного віку. У Середньовіччі місто було відоме як Бельловізоре (Belluvisore), що в перекладі означає "прекрасний вид".

Економіка

Економіка Бельведере-Мариттімо в основному базується на туризмі, сільському господарстві та рибальстві. Місто є популярним туристичним напрямком завдяки своїм прекрасним пляжам, чистому морю та мальовничим околицям. Сільське господарство відіграє важливу роль, оскільки тут вирощують цитрусові, оливки та виноград. Рибальство також має значення для місцевої економіки.

Культура та туризм

Бельведере-Мариттімо славиться своєю багатою культурою та традиціями. У місті є численні церкви, палаццо та інші історичні будівлі. Щороку тут відбуваються різноманітні фестивалі, включаючи фестиваль "Виноград та інжир" у серпні.

Для туристів у Бельведере-Мариттімо є багато можливостей для проведення дозвілля. Вони можуть насолоджуватися пляжами, плаванням у морі, риболовлею, походами та їздою на велосипеді. У місті також є ряд визначних пам’яток, які варто відвідати, таких як:

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

 • Замок Бельведере
 • Палаццо Акуавіва
 • Церква Мадонни делле Граціє
 • Сантуарій Мадонни ді Консолаціоне
 • Ботанічний сад Фонтанелле

Бельведере-Мариттімо — прекрасне історичне місто на узбережжі Калабрії. Це популярний туристичний напрямок, який пропонує відвідувачам різноманітні можливості для відпочинку та культурного збагачення. Його мальовничі околиці, багата історія та гостинність місцевих жителів роблять його ідеальним місцем для незабутнього відпочинку.

Часто задавані питання

 • Де розташоване Бельведере-Мариттімо?
  • Бельведере-Мариттімо розташоване на західному узбережжі Калабрії, в провінції Козенца.
 • Яке населення Бельведере-Мариттімо?
  • Населення Бельведере-Мариттімо становить близько 8900 мешканців.
 • Які основні галузі економіки в Бельведере-Мариттімо?
  • Основними галузями економіки в Бельведере-Мариттімо є туризм, сільське господарство та рибальство.
 • Які визначні пам’ятки варто відвідати в Бельведере-Мариттімо?
  • Серед визначних пам’яток, які варто відвідати в Бельведере-Мариттімо, є замок Бельведере, Палаццо Акуавіва, Церква Мадонни делле Граціє, Сантуарій Мадонни ді Консолаціоне та Ботанічний сад Фонтанелле.
 • Які заходи варто зробити в Бельведере-Мариттімо?
  • У Бельведере-Мариттімо можна насолоджуватися пляжами, плаванням у морі, риболовлею, походами, їздою на велосипеді, а також відвідувати різноманітні фестивалі та культурні заходи.

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Приєднуйтеся до нашого чату: Телеграм!
У вас є запитання до змісту чи автора статті?
НАПИСАТИ

Залишити коментар

Опубліковано на 19 04 2024. Поданий під Вікі. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете подивитись до кінця і залишити відповідь.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".