https://reporter.zp.ua

Баклан командорський

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

Походження назви

Баклан командорський, відомий також як Стеллерів баклан або баклан Палласа (Phalacrocorax perspicillatus), отримав свою назву від місця свого проживання – острова Берінга, що входить до складу Командорських островів.

Таксономія

Баклан командорський належав до родини бакланових (Phalacrocoracidae), роду бакланів (Phalacrocorax). Його наукова назва – Phalacrocorax perspicillatus.

Опис

Баклан командорський був великим птахом з чорним пір'ям, зелено-бурим відливом і білими плямами на крилах. Довжина його тіла становила близько 90 сантиметрів, а розмах крил – близько 150 сантиметрів.

Ареал проживання

Основним ареалом проживання бакана командорського був острів Берінга, який знаходиться в північній частині Тихого океану. Імовірно, що він також зустрічався на Командорських островах.

Раціон харчування

Як і інші баклани, баклан командорський був морським птахом, який харчувався рибою та іншими морськими організмами. Він пірнав за їжею у прибережних водах, використовуючи свої міцні крила та ноги з перетинками.

Розмноження

Баклани командорські гніздилися на скелястих берегах острова Берінга. Вони будували гнізда з водоростей, пір'я та іншого сміття. Самка відкладала від 2 до 4 яєць, які насиджувалися протягом 25-30 днів.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

Причини вимирання

Баклан командорський вимер на початку XIX століття. Точні причини його зникнення невідомі, але імовірно, що в цьому зіграла роль надмірна експлуатація людиною. Птахів вбивали заради їхнього м'яса, пір'я та яєць. Крім того, на їх популяцію негативно вплинули інтродуковані хижаки, такі як лисиці та пацюки.

Значення

Баклан командорський був важливим елементом екосистеми острова Берінга. Він відігравав роль хижака та регулятора чисельності рибних популяцій. Вимирання цього птаха мало негативний вплив на морське середовище острова.

Баклан командорський – вимерлий вид бакланів, що населяв острів Берінга та, можливо, Командорські острови. Він був великим морським птахом, харчувався рибою та гніздився на скелястих берегах. Причини його вимирання невідомі, але імовірно, що в цьому зіграла роль надмірна експлуатація людиною та інтродуковані хижаки.

Часто задавані питання

  1. Чому баклан командорський вимер?
  2. Де мешкав баклан командорський?
  3. Як виглядав баклан командорський?
  4. Чим харчувався баклан командорський?
  5. Як розмножувався баклан командорський?

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Приєднуйтеся до нашого чату: Телеграм!
У вас є запитання до змісту чи автора статті?
НАПИСАТИ

Залишити коментар

Опубліковано на 25 04 2024. Поданий під Вікі. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете подивитись до кінця і залишити відповідь.

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".