https://reporter.zp.ua

Антонович Тарас Миколайович

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

Біографія

Тарас Миколайович Антонович народився 28 серпня 1908 року в містечку Долина, нинішній Івано-Франківської області. У 1931 році закінчив юридичний факультет Львівського університету імені Івана Франка. Після цього працював юристом у Станиславі (нині Івано-Франківськ).

Медична кар'єра

Після Другої світової війни Антонович опинився в еміграції у США. Там він присвятив себе медицині, зокрема зйомці навчальних медичних кінострічок. У 1958 році став співробітником медичного коледжу Клівлендської клініки. Згодом став професором медичної кінематографії та директором Центру біомедичної комунікації Клівлендської клініки.

Громадська діяльність

У США Антонович активно брав участь у громадському житті української діаспори. Він був членом Української Національної Ради, Американської асоціації адвокатів українського походження та Українського наукового товариства (НТШ).

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

Наукова діяльність

Антонович відомий своїми внесками в галузь медичної кінематографії. Він опублікував численні статті та монографії про використання кіно в медичній освіті. Крім того, він розробив низку інноваційних технік для зйомки та монтажу медичних фільмів.

Спадщина

Тарас Миколайович Антонович помер 24 жовтня 1986 року в Клівленді, штат Огайо. Він залишив по собі значну наукову та громадську спадщину. Його внесок у медичну кінематографію та українську громадську діяльність високо цінується науковцями та діаспорою відповідно.

Антонович Тарас Миколайович був видатним юристом, фахівцем у галузі зйомки навчальних медичних кінострічок та українським громадським діячем. Його праці зробили вагомий внесок у медичну освіту та розвиток української діаспори в США.

Часті запитання

  1. Коли народився Тарас Миколайович Антонович?
  2. Яку освіту він здобув?
  3. Чим він займався в еміграції в США?
  4. Який внесок він зробив у медичну кінематографію?
  5. Коли і де помер Тарас Миколайович Антонович?

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Приєднуйтеся до нашого чату: Телеграм!
У вас є запитання до змісту чи автора статті?
НАПИСАТИ

Залишити коментар

Опубліковано на 18 05 2024. Поданий під Вікі. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете подивитись до кінця і залишити відповідь.

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".