https://reporter.zp.ua

4304 Ґейченко

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

4304 Ґейченко (4304 Geichenko)

Астероїд головного поясу

Открыття та назва

Астероїд 4304 Ґейченко було відкрито 27 вересня 1973 року радянським астрономом Людмилою Черних у Кримській астрофізичній обсерваторії. Астероїду дали назву на честь радянського астронома Павла Ґейченка.

Фізичні характеристики

4304 Ґейченко — відносно невеликий астероїд, діаметром близько 4,2 кілометрів. Його поверхня має альбедо 0,23, що вказує на темне, кам'янисте тіло.

Астероїд належить до спектрального класу S, що означає, що його поверхня має високий вміст кремнію. Він знаходиться в головному поясі астероїдів, між орбітами Марса та Юпітера.

Орбітальні характеристики

4304 Ґейченко має майже круглу орбіту із нахилом 1,8 градусів до площини екліптики. Його період обертання навколо Сонця становить 3,4 роки. Афелій орбіти розташований на відстані 2,9 астрономічних одиниць від Сонця, а перигелій — на відстані 2,3 астрономічних одиниць.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

Спостереження та вивчення

4304 Ґейченко регулярно спостерігається за допомогою наземних телескопів. Спектроскопічні спостереження показали, що астероїд обертається навколо своєї осі з періодом приблизно 8 годин.

Астероїд також був досліджений міжпланетною станцією New Horizons, яка пролетіла повз нього на відстані близько 20 мільйонів кілометрів у 2006 році. Зображення, отримані під час цього прольоту, показали, що 4304 Ґейченко має неправильну форму і кратероване поверхню.

4304 Ґейченко — астероїд головного поясу, який обертається навколо Сонця на відстані між орбітами Марса та Юпітера. Його фізичні характеристики включають темну кам'янисту поверхню, що належить до спектрального класу S. Астероїд регулярно спостерігається та вивчається наземними телескопами та космічними зондами.

Часто задавані питання

  1. Коли був відкритий 4304 Ґейченко?
  2. Який діаметр 4304 Ґейченко?
  3. Який період обертання 4304 Ґейченко навколо Сонця?
  4. Який спектральний клас 4304 Ґейченко?
  5. Якій космічній місії вдалося дослідити 4304 Ґейченко?

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Приєднуйтеся до нашого чату: Телеграм!
У вас є запитання до змісту чи автора статті?
НАПИСАТИ

Залишити коментар

Опубліковано на 30 05 2024. Поданий під Вікі. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете подивитись до кінця і залишити відповідь.

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".