Кухні на замовлення

Кухня – не тільки одне з приміщень квартири, яке має суто утилітарне призначення. Обробка продуктів, приготування їжі, миття посуду — це лише частина того, що відбувається в цьому затишному куточку. Головний сенс кухні — бути місцем, де концентруються вічні енергії роду, вогню, води та їжі.

Родинне вогнище

Більшість родин ніколи не ускладнює себе сервуванням столу у вітальні, носінням приготованих страв з кухні в кімнату, виносом використаного посуду назад на кухню. Це забирає і без того дефіцитний час. Сучасні сім’ї снідають і вечеряють, затишно розташувавшись за столом біля плити. Тут же п’ють чай з варенням, буває, що вип’ють і чарку-другу із завітавшим другом. Відтак, кухня – справжнє родинне вогнище, і щоб наповнити це приміщення затишком і комфортом, слід з увагою поставитися до придбання кухонних меблів.

Меблі для кухні на замовлення — краще рішення

Вибір готових кухонних гарнітурів величезний, але така покупка не завжди виправдана. Готові вироби часто не можуть вміститися в заданому просторі. Зустрічаються специфічні планування, куди не втиснути столи з навісними шафками. Найбільші проблеми відчувають власники мініатюрних кухонь, куди навіть звичайний стіл ледве входить. Саме з цієї причини набула високої популярності така послуга, як виготовлення кухні на замовлення Львів. Салон кухонь sogor.com.ua обов’язково зможе забезпечити вас якісними кухонними меблями.

Серед переваг замовних кухонних меблів можна відзначити наступні:

  • План майбутньої розстановки може враховувати всі нюанси планування кухонного приміщення, розташування вікна, плити, витяжки, мийки, вхідних дверей;
  • Кожен виріб може бути виконано за індивідуальним проектом;
  • Гарнітур може мати унікальний дизайн, при виготовленні використовуються будь-які доступні матеріали.

Що найбільш важливо, замовник, який має скромний бюджет на покупку замовних меблів, може вибрати економні технології і матеріали – плиту МДФ, ДСП, пластик, що істотно знизить підсумкову вартість.

Джерело: sogor.com.ua

Поділитися:
Опубліковано на Apr 28 2017. Поданий під Блог. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментарВикористання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire