Харчову ортофосфорну кислоту в Україні можна купити на сайті Megachem.com.ua

Харчову ортофосфорну кислоту в Україні використовують в якості підкислювача безалкогольних та слабоалкогольних напоїв. Як регулятор кислотності вона надає продуктам кислого або злегка гіркуватого смаку. Ортофосфорна кислота від https://megachem.com.ua/ua/kislota-ortofosforna-harchova.html може бути використана в якості харчової добавки Е338 в кондитерських виробах, плавлених сирках, ковбасах і як освітлювач у виробництві цукру.

Інші сфери застосування ортофосфорної кислоти: стоматологія, косметологія, авіаційна і фармацевтична промисловість, виробництво миючих засобів і перетворювачів іржі. У сільському господарстві ортофосфорна кислота є складовою багатьох видів добрив. Використання Е338 в Україні офіційно дозволене, при умові обов’язкового дотримання гранично-допустимих норм використання.

Де ще згодиться ортофосфорна кислота? Наприклад, вона використовується для забезпечення нормального виходу спирту та накопичення дріжджів при виробництві спирту. Застосовують її на етапі підготовки меляси.

Мелясу переробляють на спирт за схемами однопоточного або двухпоточного виробництва. У першому випадку всю мелясу розбавляють водою для отримання мелассного сусла однієї концентрації (21-22% по масі); при двопоточному виробництві готують два сусла: для розмноження дріжджів концентрацією 12% по масі і основне сусло концентрацією 33% по масі. В основу однопоточному схеми покладена гомогенізація і антисептування нерозбавленої меляси при високій концентрації кислоти, приготування сусла однієї концентрації. Вихідну мелясу зважують, а потім направляють в горизонтальний змішувач безперервної дії. З метою придушення шкідливої мікрофлори і доведення рН середовища до оптимального значення мелясу підкисляють сірчаною або соляною кислотою з розрахунку отримання кислотності мелассного сусла 0,5. На 1 тону меляси витрачають 6-7 кг кислоти. Крім кислоти для антисептування застосовують також сульфонол з розрахунку 40-150 г або хлорне вапно в дозуванні 200-400 г активного хлору на 1 тону сировини.

Для забезпечення нормального виходу спирту та накопичення дріжджів (16- 18 г / л браги) в мелясу задають додаткові поживні речовини, що містять засвоювані джерела фосфору й азоту. Кількість поживних речовин дозують залежно від складу меляси і вмісту дріжджів в бражці. Поживні речовини задають в змішувач у вигляді водних розчинів з розрахунку на 1000 дал спирту: ортофосфорної кислоти (70%) – 13, а карбаміду -9 кг. Якщо поряд зі спиртом отримують дріжджі, витрата цих речовин збільшують в 1,5-2 рази.

Приготована суміш меляси з кислотою, антисептиком і поживними речовинами безперервно подається в резервуари, де витримується 6-8 ч; після антисептування нерозбавлену мелясу перекачують насосом в напірний збірник. Зі збірки меляса надходить в вертикальний поличковий змішувач, куди безперервно подається вода. Мелассне сусло, що містить 21-22% (по масі) сухих речовин і має температуру 25 ° С, далі самопливом направляється в апарати для розмноження дріжджів.

Нагадуємо, що купити ортофосфорну кислоту завжди можна в компанії Megachem.

Поділитися:
Опубліковано на May 4 2021. Поданий під Україна. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментарВикористання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire