Басейн у Львові: куди піти

Мало яка процедура може зрівнятися за користю для організму із плаванням. На жаль, далеко не всі вміють плавати і не наважуються починати навчання вже в дорослому віці. Завжди знайдеться “поважна причина” відкласти початок занять до кращих часів. То, може, ці часи вже настали і варто знайти гарний басейн неподалік? Щоб довго не шукати, записуйтеся одразу у Три стихії басейн, бо це одне з найкращих місць у Львові як для новачків у плаванні, так і для професіоналів.

Користь від занять у басейні для організму

На відміну від інших оздоровчих процедур, наприклад масажу чи сауни, плавання не має жодних протипоказань. Навпаки, від занять у басейні самі плюси. Однак дуже важливо знайти правильний заклад із професійними інструкторами та високим рівнем обслуговування. Саме такий басейн в оздоровчому центрі “Три стихії“. Тут можна записатися на індивідуальні та групові заняття з аквааеробіки, займатися в басейнах із водоспадом, протитечією та гейзером, які створюють додаткове навантаження для організму і допомагають схуднути.

Крім того, плавання позитивно впливає на:

  • опорно-рухову систему;

  • серцево-судинну систему;

  • роботу легенів та дихальну систему;

  • кровообіг.

Плавання активізує усі сили вашого організму, зробивши вас значно витривалішими. Якщо вас турбував біль у попереку чи в шиї, уже після кількох занять ви забудете про це. Після регулярних занять ваше тіло стане рельєфнішим, а м’язи пружнішими. Тож ви і почуватиметеся значно краще, і матимете відповідний вигляд.

Переваги басейну “Три стихії”

Для басейну головне — чистота, безпечність та вдосталь місця. У “Трьох стихіях” є п’ять широких доріжок завдовжки 25 метрів, та окремі басейни для занять із дітьми. Глибина оптимальна як для людей високого зросту, так і для низьких. Довкола розташовані зручні диванчики для відпочинку, поряд завжди перебуває інструктор. Вода в басейні завжди чиста і свіжа, має комфортну для тіла температуру 27 С. Не менш важлива й частота душових кабінок, у яких має бути справна техніка та завжди прибрано. Із цим теж усе на висоті.

До ваших послуг індивідуальні заняття або колективні, також можна записатися у групу аквааеробіки. Ви можете приходити в басейн у будь-який день тижня з 8.00 до 22.00 та скласти зручний для вас графік. Обирайте одноразові заняття, якщо немає можливості відвідувати басейн регулярно, в інших випадках зручніше й вигідніше придбати абонемент. Також можна регулювати час, проведений у воді. Це може бути від 30 хвилин до півтори години, однак найоптимальніше — приблизно 40 хвилин.

Басейн має зручну локацію — розташований на ринку “Південний”, куди зручно діставатися з усіх кінців Львова як власним транспортом, так і громадським. Тут завжди привітний персонал, радий прийти на допомогу та підказати щодо усіх можливих питань.

Поділитися:
Опубліковано на Sep 28 2021. Поданий під Здоров'я. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментар

Читать эту новость на своем языке:

(Русский) ▼ Я покупаю ссылки здесь ▼

(Русский)


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire