https://reporter.zp.ua

Вигідна оренда бетономішалки у Львові

Редактор: Михайло Мельник

бетон
шукаєте бетономішалку? вам треба замішати напівсуху суміш і залити бетонний розчин? виручить оренда бетономішалки в компанії «стрийкумбуд» – https://www.skb.lviv.ua/poslugi-minimiksera/. вибирайте відповідне обладнання, і ми без проблем здамо його в прокат. працюємо з клієнтами львова і області.

умови оренди обладнання

у нашій компанії доступна сучасна будівельна техніка. вам не потрібно подавати оголошення на сайті або ж шукати пропозиції серед приватників, наші умови підійдуть як фізичним, так і юридичним особам. якщо вирішите взяти напрокат бетономішалку, обов’язково ознайомтеся з нюансами послуги прокату обладнання:

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

  • фізичним особам потрібно надати паспорт, іпн і інший документ (посвідчення водія, дозвіл на зброю, диплом про освіту і т. д.).
  • юридичні особи для укладення договору надають виписку з єдрпоу, копію свідоцтва платника пдв, банківські реквізити, довіреність на отримання і т. д. повний перелік документів є у відповідному розділі.
  • початковою датою оренди вважають добу відвантаження бетономішалки зі складу. кінцевий час – приймання співробітником нашої компанії.
  • клієнт самостійно перевозить устаткування зі складу і назад.
  • умови співпраці обговорюються в договорах.
  • в ціну прокату не входить вартість витратних матеріалів.

при тривалих термінах оренди бетономішалки можливо обговорити розмір скидки. якщо потрібно уточнити подробиці на рахунок доставки, розцінок та інших моментів, телефонуйте і проконсультуйтеся з нашим представником.

особливості застосування бетономішалки

вже минули часи, коли при проведенні будівельних робіт доводилося вручну готувати розчини. на зміну ручній праці прийшов цілий ряд обладнання для замішування, приготування та подачі будівельних сумішей: від простих дриль-міксерів до потужних бетономішалок з можливістю подачі розчину до місця виконання робіт.

якщо потрібно приготувати невеликий обсяг суміші, то кращий варіант це оренда міксера з віночком. для середніх обсягів краще брати бетономішалки в 50-200 і більше літрів за один заміс. але тут доведеться додатково вирішувати питання подачі суміші до місця укладання.

якщо треба приготувати і подати напівсуху жорстку суміш (гарцовка), то для цього краще взяти пневмоподачу. за зміну з його допомогою пневмоподавача можна приготувати, подати і укласти до 15 м3 гарцовки загальною вагою понад 30 тонн. оренда пневмоподавача в даному випадку буде оптимальним варіантом як для підрядників так і забудовників.

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Погана якість статті?
Повідомити

Залишити коментар

Опубліковано на 27 09 2021. Поданий під Блог. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".