Аграрне виробництво в умовах війни – перевезти без втрат

Український бізнес після повномасштабного нападу рф все частіше почав стикатися з потребою перенесення виробничих процесів на більш безпечну територію України – на захід. Чимало підприємств опинилися в районах активних бойових дій і змушені були евакуюватися в більш безпечні регіони або припинити роботу. Сьогодні на території західної України відкриваються нові ринки, налагоджуються виробничі процеси.  

Не виняток й відома українська компанія з виготовлення техніки для сільськогосподарських потреб «Egritech». Виробництво бункерів-перевантажувачів, напівпричепів для перевезення зерна, зерновозів завжди на часі, адже аграрний сектор економіки в нас розвинений чудово й потребує постійної підтримки. В умовах війни виробничі процеси дещо ускладнені, але вони тривають й техніка заводу «Egritech» вважається однією з найкращих в нашій країні. Інноваційні розробки та технічні новинки систематично впроваджуються у виробничі процеси. 

64260d44ac381.png

Початок війни змусив керівництво заводу прийняти швидке й конструктивне рішення, а головне – перспективне: виробничі процеси заводу «Egritech» екстрено перенесли в західну частину країни. Частково було перевезено обладнання – це понад 40%. Це сталося одразу після наближення російських військ до міста Прилуки Чернігівської області, неподалік якого розташоване виробництво агротехніки. Ведення військових дій унеможливлювало нормальне функціонування заводу. До того ж керівництво аж ніяк не могло ризикувати життями своїх робітників. Після релокації у Львівську область завод успішно розпочав свою діяльність практично з нуля. Вже зараз тут максимально відновлено виробничі процеси й завод щодня нарощує виробництво сільськогосподарської техніки. Жителі Львову та вимушені переселенці змогли отримати нові робочі місця.  

Тож правильне й екстрене рішення керівництва компанії дозволило: 

  • зберегти існування заводу; 

  • створити нові робочі місця; 

  • не припиняти виробництва техніки для сільськогосподарських потреб; 

  • не втратити технології та досвіду, напрацьованого роками; 

  • розширити клієнтську базу; 

  • напрацювати нові ринки збуту продукції. 

Отже, навіть в умовах військового стану бізнес повинен працювати там, де це можливо, платити податки та давати країні ресурс для продовження оборони. Компанія «Egritech», працюючи на своєму фронті, наближає Перемогу України! 

Поділитися:
Опубліковано на May 25 2023. Поданий під Бізнес. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментар

Читать эту новость на своем языке:

(Русский) ▼ Я покупаю ссылки здесь ▼

(Русский)


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire