https://reporter.zp.ua

Сучасні вікна – стиль, якість і комфорт

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

Облаштування квартири є невід’ємною частиною життя кожної людини. Облаштування – це фурнітура, меблі, та інші елементи. Якщо квартира стара, то заміна вікон також входить у перелік того, що треба облаштувати. Старі вікна найчастіше – дерев’яні, а дерево має свої недоліки. З часом воно тріскається, і через ці тріщини до помешкання потрапляє холодне повітря взимку. Через це вікна на зиму доводиться обклеювати, аби цього не траплялося. Влітку вони пропускають тепле повітря в середину, а холодне, котре зробили кондиціонери, – назовні. Також шум із вулиці через старі вікна сильно потрапляє до помешкання. Це також не найкращий варіант, тому є деякі рішення. Одним із них є сучасні вікна Київ. Вони є сучасними, холод не пропускають у середину, назовні не випускають тепло в холодну пору і навпаки в теплий час року. 

Профілі вікон, котрі використовуються в Україні

Сучасні вікна виготовляються з пластику та металопластику (це пластик, підсилений металевими елементами конструкції – так сама конструкція буде більш міцною). Для покращення характеристик використовуються гумові ущільнювачі – завдяки їм вікна закриваються щільно та не пропускають ні зайві звуки, ні холод, ні спеку. Є три класи профілів, котрі використовуються для вікон в Україні. Профіль – це по-старому рама вікна. Саме в нього встановлюється фурнітура та склопакети, тому важливо правильно профіль підібрати. Серед класів профілів виділяють такі:

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

  • Клас А. Це найвищий клас серед профілів. Вікна є широкими, з товстими склопакетами. Найголовніше тут – стійкість до деформації. Вони міцні, їх важко зламати, вони служать довго. Але й ціна висока, адже цей клас вважається преміальним. Вікна даного класу використовують лише в тих житлових приміщеннях, де є високі вимоги до енергоефективності та інших моментів. 
  • Клас В. Це стандарт. Він є найпоширенішим серед усіх, адже його ціна відносно невисока, а характеристики хороші. Є надійність, безпека у плані важкості для злому. Також хороша тепло- та шумоізоляція. Використовується в більшості житлових та нежитлових помешкань. 
  • Клас С. Певних стандартів немає, вікна робляться не під ГОСТи. Встановлюються в нежитлових приміщеннях. Ціна невисока, але й характеристики відповідні. 

Усі класи позначаються літерами латинського алфавіту. Кожний клас має відповідне призначення. 

Камери в склопакеті – їхня кількість

Камера в даному випадку – це простір між двома полотнами скла в пакеті. Є кілька варіантів:

  • Взагалі без камери. У таких пакетах присутнє одне скло. Встановлюються в середині приміщень. Як зовнішні не підходять. 
  • Однокамерні. Два скла, між ними – проміжок, котрий заповнений або повітрям, або інертним газом. 
  • Двокамерні. Три скла, між ними – два проміжки з повітрям або інертним газом. В Україні не сильно популярні. 

Кожний варіанти є свою ціну та своє призначення, тому варто вибирати саме той, котрий підходить для певних цілей. 

 

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Приєднуйтеся до нашого чату: Телеграм!
У вас є запитання до змісту чи автора статті?
НАПИСАТИ

Залишити коментар

Опубліковано на 12 06 2024. Поданий під Блог. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете подивитись до кінця і залишити відповідь.

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".