https://reporter.zp.ua

Парфенюк Ілля Андрійович

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

Парфенюк Ілля Андрійович: український співак, автор пісень та інфлуенсер

Завантаження

І. Біографічна інформація

Парфенюк Ілля Андрійович, який виступає під сценічним псевдонімом Parfeniuk, народився 13 листопада 2001 року в місті Канів, Черкаська область, Україна. Ілля отримав середню освіту в Кременчуцькій класичній гімназії імені Олекси Шкляревського. З раннього віку Парфенюк проявляв інтерес до музики і почав опановувати гру на гітарі.

II. Музична кар'єра

Свою музичну кар'єру Parfeniuk розпочав у юнацькому віці, виступаючи на місцевих музичних заходах. У 2018 році він завоював гран-прі на фестивалі юних гітаристів "Акорди Кременчука", що привернуло увагу широкої публіки. Після перемоги Parfeniuk почав записувати та випускати власні пісні, які швидко здобули популярність в Україні та за її межами.

III. Автор пісень

Parfeniuk не тільки виконує музику, а й є талановитим автором пісень. Його пісні характеризуються щирістю, емоційністю та глибоким особистим підтекстом. Тексти Parfeniuk часто торкаються тем кохання, розчарувань, пошуку себе і місця у світі. Завдяки своїм проникливим текстам Parfeniuk здобув значну кількість шанувальників, які резонують з його лірикою.

IV. Інфлуенсерство

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

Крім своєї музичної діяльності, Parfeniuk також є впливовим інфлуенсером у соцмережах. У нього велика кількість підписників на таких платформах, як Instagram, TikTok та YouTube. Через свої соціальні медіа Parfeniuk ділиться з аудиторією своїми думками, почуттями та повсякденним життям. Він активно використовує свій вплив для просування позитивних цінностей та підтримки різних соціальних ініціатив.

V. Досягнення

На сьогоднішній день Parfeniuk випустив два студійні альбоми: "Майоран" (2022) та "Фізика" (2023). Обидва альбоми отримали позитивні відгуки критиків і слухачів. Пісні Parfeniuk регулярно потрапляють до чартів українських радіостанцій та стримінгових сервісів. Артист має численні нагороди, включаючи перемогу в номінації "Прорив року" на премії "Золота Жар-Птиця" у 2023 році.

Parfeniuk Ілля Андрійович є одним з найпопулярніших і перспективніших молодих українських співаків, авторів пісень та інфлуенсерів. Завдяки своїм проникливим текстам, щирому виконанню і харизмі він здобув величезну армію шанувальників. Творчість Parfeniuk характеризується унікальним стилем, який гармонійно поєднує в собі елементи поп-музики, фолку та року. Його пісні торкаються найглибших емоцій і знаходять відгук в серцях слухачів усіх поколінь.

Поширені запитання

  1. Де народився і виріс Parfeniuk?
  2. Які основні теми розкриваються у текстах пісень Parfeniuk?
  3. Скільки студійних альбомів на сьогодні випустив Parfeniuk?
  4. Які нагороди та визнання отримав Parfeniuk за свою діяльність?
  5. Як Parfeniuk використовує свій статус інфлуенсера?

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Приєднуйтеся до нашого чату: Телеграм!
У вас є запитання до змісту чи автора статті?
НАПИСАТИ

Залишити коментар

Опубліковано на 25 05 2024. Поданий під Вікі. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете подивитись до кінця і залишити відповідь.

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".