https://reporter.zp.ua

Міжнародна доставка посвідчення водія стала доступною ще в п’яти країнах: деталі від сервісного центру МВС

Редактор: Михайло Мельник

Українці отримали можливість замовити обмін посвідчення водія онлайн з доставкою за межі країни в жовтні 2023 року. З початку запуску цією послугою вже скористалися понад 5 тисяч осіб.

Наразі послуга міжнародної доставки посвідчення водія доступна у 27 країнах Європи. Щойно ця послуга стала доступна також у Швеції, Грузії, Португалії, Греції та Норвегії. Міжнародна доставка посвідчення водія актуальна для тих кермувальників, які перебувають закордоном та мають намір обміняти своє посвідчення отримане вперше на 2 роки, загубили чи пошкодили наявний документ  або змінили персональні дані.

“Ми прагнемо надавати якісний державний сервіс без обмежень, саме тому міжнародна доставка посвідчення водія стала доступною в більшості країн Європи. Це не лише про зручність, це показник того, що ми йдемо в ногу з часом та відповідаємо потребам громадян,” – прокоментував начальник регіонального сервісного центру ГСЦ МВС у Дніпропетровській та Запорізькій областях Володимир Степанов.

Як скористатись послугою

Аби замовити доставку посвідчення водія, необхідно:

 • зайти в Кабінет водія та авторизуватись.
 • вказати причину обміну посвідчення;
 • обрати міжнародну доставку;
 • ввести адресу отримання замовлення;
 • сплатити за послугу.

Заявка надходить до сервісного центру МВС та обробляється адміністратором. Після виготовлення, готовий документ забирає ДП «ІНФОТЕХ» та передає його Укрпошті. В свою чергу, поштовий оператор відправляє посвідчення водія за кордон на вказану адресу.

Термін міжнародної доставки – близько 15 днів. Орієнтовна вартість посвідчення водія – 311 грн за бланк та адмінпослугу. Логістичні витрати поштовим перевізником за кордон складатимуть – 960 грн незалежно від країни та міста отримання.

Нагадуємо, що окрім Швеції, Грузії, Португалії, Греції та Норвегії, доставку посвідчення водія можна замовити ще у 22 країни: Польщу, Німеччину, Угорщину, Молдову, Словаччину, Словенію, Румунію, Хорватію, Чорногорію, Литву, Латвію, Естонію, Чехію, Італію, Болгарію, Францію, Нідерланди, Туреччину, Австрію, Бельгію, Швейцарію та Іспанію.

4 коментарі для “Міжнародна доставка посвідчення водія стала доступною ще в п’яти країнах: деталі від сервісного центру МВС”

 1. Pavlo

  Добрий день, як можна оплатити?

  • Максим

   Там в кабінеті водія побачите варіанти.

 2. Pavlo

  Гугл пей там є?

 3. Максим

  Має бути

Залишити коментар

Опубліковано на 12 03 2024. Поданий під Суспільство і закони, Україна. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете подивитись до кінця і залишити відповідь.

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".