KV Design – студія дизайну інтер’єрів Євгенія Кваші

Як працює з дизайнерська студія? Яка різниця між магістралізацією і 3D-візуалізацією? Чому вам потрібен детальний проект дизайну? Ми відповімо на ці та багато інших питань у нашій статті!

Сьогодні все більше і більше клієнтів розуміють, що робота з дизайну, пошук відповідальних підрядників, будівельних команд та екскурсії по будівельних магазинах забирають силу, нерви та фінанси. Ви не застраховані проти шахраїв, у вас немає чіткого розуміння термінів ремонту, а масштаб витрат зростає в геометричній прогресії.

Звернення до професіоналів студії KV Design – це не просто гарантія якості роботи, а також гарантія проектування дизайну ваших мрій, будь то житлові чи комерційні приміщення.

З чого ми починаємо?

На перших зустрічах з клієнтом ми дізнаємося головні прохання та побажання для майбутнього дизайну. Правильний аналіз потреб є ключем до успіху всього проекту! Ми вивчаємо подібні інтер’єри, а також йдемо безпосередньо до об’єкта. Важливо вивчити архітектуру розробника, можливість зміни планових рішень та здійснення всіх необхідних вимірювань.

Проект далі розвивається в напрямку рішення планування. Клієнт вказує деталі, які представляють найбільше значення. Припустимо: зробіть окремі побутові блоки, велику гардеробну кімнату або враховуйте планування дитячої кімнати для двох дітей. Ми враховуємо місце розташування меблів, приблизну розстановку.

Подальше створення візуалізації дозволяє визначити атмосферу майбутнього інтер’єру клієнта. Колаж буде представлений у площині, і ми перевіряємо, чи правильно ми відбиваємо ідею клієнта. Ескіз з усіма елементами майбутнього простору включає рішення щодо оздоблювальних матеріалів, а також підлоги та меблів. На цьому етапі нюанси коригуються, щоб досягти 100% впевненості і розпочати 3D-візуалізацію!

Ми попередньо зустрічаються з клієнтом, щоб визначити такі оздоблювальні матеріали, як плитка, декоративна штукатурка, паркет тощо. Структура нашої студії включає окремий розподіл проектування та виготовлення  меблів, тому клієнт вже на етапі проекту може отримати детальний розрахунок усіх необхідних меблів.

3D-візуалізація дає клієнту фоторегульоване зображення його майбутніх квартирних або комерційних приміщень. Малювання всіх частин, освітлення і відблисків, матеріалів дає максимальне уявлення про проект. Візуалізація є остаточною і служить в якості остаточного варіанту інтер’єру.

Після затвердження цього моменту, ми забезпечуємо робочу документацію клієнта – докладні інструкції для будівельної команди. Робочі креслення включають освітлення і розетки, схеми підготовки стін, підлоги і стелі, а також чіткі вказівки. Кількість будівельних матеріалів,  вартість і час доставки – навіть не починаючи ремонт, клієнт буде розуміти весь бюджет для реалізації свого дизайнерського проекту.

Плідна робота з проектування дизайну інтер’єру займає від 2 до 4 місяців, в залежності від площі і складності об’єкта. Ми рекомендуємо зважати на цей час і дочекатися результату – отримати готову з розумінням усіх нюансів і чітку візуалізацію проекту Вашої мрії!

Поділитися:
Опубліковано на Jan 25 2022. Поданий під Блог. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментар

Читать эту новость на своем языке:

(Русский) ▼ Я покупаю ссылки здесь ▼

(Русский)


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire