https://reporter.zp.ua

Ісмаїлов Тельман Марданович

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

Хто такий Ісмаїлов Тельман Марданович?

Тельман Марданович Ісмаїлов (азерб. İsmayılov Telman Mərdan oğlu, рос. Тельман Марданович Исмаилов; 26 жовтня 1956, Баку) — російський підприємець, глава групи московської АСТ (рос. АСТ). У АСТ входять ресторан «Прага», зал торжеств «Сафіса», Черкизовський і Варшавський ринки — всього 32 компанії. Назву групи АСТ Ісмаїлов придумав за першими буквами імен своїх синів Алекпера і Сархана і свого імені.

Біографія

Тельман Ісмаїлов народився 26 жовтня 1956 року в Баку. Навчався в Азербайджанському інституті народного господарства, який закінчив у 1976 році за спеціальністю "Економічна кібернетика". Працював у центральному апараті МВС Азербайджанської РСР, пройшовши шлях від рядового інспектора до начальника відділення.

У 1987 році переїхав до Москви. Почав свою підприємницьку діяльність з торгівлі на ринку, поступово розширюючи сферу своїх інтересів. У 1989 році об'єднав зусилля з бізнесменом Юрієм Лужковим, який пізніше став мером Москви, і створив кооператив "АСТ" (рос. АСТ).

У 1994 році Ісмаїлов став президентом Міжнародного конгресу азербайджанців (рос. Международный конгресс азербайджанцев). У цьому ж році він придбав контрольний пакет акцій Черкизовського ринку, який став одним з найбільших торгових майданчиків Москви. Згодом у власність АСТ перейшов і Варшавський ринок.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

У 1999 році Ісмаїлов відкрив ресторан "Прага", який став одним з найвідоміших і дорогих ресторанів Москви. У 2003 році він побудував зал торжеств "Сафіса", іменований в честь його матері.

Кримінальні справи

У 2010 році Ісмаїлов був звинувачений у замовленні вбивства двох підприємців – Владислова Авер'янова і Юрія Брилева. У 2013 році він покинув Росію і був оголошений у міжнародний розшук.

У 2017 році Ісмаїлов був затриманий в Чорногорії і переданий російській владі. Верховний суд росії заочно засудив його до 17 років позбавлення волі за звинуваченням в організації вбивств.

Сімейний стан

Ісмаїлов був одружений двічі. Його перша дружина – Ельміра Курбанова, від якої у нього є два сини – Алекпер і Сархан. Його друга дружина – Світлана Ісмаїлова, від якої у нього є дочка Анархан.

Тельман Ісмаїлов був одним з найвідоміших і найбагатших підприємців росії. Його компанія АСТ володіла великою кількістю комерційних об'єктів, включаючи ресторани, торгові центри і ринки. Однак його бізнес-імперія зазнала краху у зв'язку з кримінальними обвинуваченнями.

Питання, що часто задаються

  1. Хто такий Тельман Ісмаїлов?
  2. Які компанії входять до групи АСТ?
  3. За що був звинувачений Ісмаїлов?
  4. Де знаходиться Ісмаїлов зараз?
  5. З ким Ісмаїлов був одружений?

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Приєднуйтеся до нашого чату: Телеграм!
У вас є запитання до змісту чи автора статті?
НАПИСАТИ

Залишити коментар

Опубліковано на 18 04 2024. Поданий під Вікі. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете подивитись до кінця і залишити відповідь.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".