https://reporter.zp.ua

Іду на грозу

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

Фільм

"Іду на грозу" – російський радянський двосерійний чорно-білий художній фільм, створений на Ленінградській ордена Леніна кіностудії "Ленфільм" у 1965 році. Режисер – Сергій Мікаелян. Сценарій за однойменним романом Данила Граніна.

Сюжет

Фільм оповідає про талановитого вченого Глібова (Василь Ліванов), який намагається розробити нову вибухову речовину. Його колеги, заздрячи його таланту, намагаються перешкодити його роботі та привласнити його досягнення.

У процесі розробки Глібов стикається з численними труднощами та небезпеками. Він жертвує особистим життям та здоров'ям заради свого відкриття. Йому доводиться боротися не лише з зовнішніми ворогами, а й зі своїми внутрішніми демонами.

Актори та ролі

  • Василь Ліванов – Глібов
  • Маргарита Терехова – Тамара
  • Кирило Лавров – Володимир
  • Олександр Азаров – Арданов
  • Борис Чирков – академік Шапоригін

Тема та ідея

Головною темою фільму є боротьба добра і зла у суспільстві та душі людини. Автори фільму порушують важливі питання моралі та етики, розглядають проблеми генія та творчості. "Іду на грозу" – це гімн самовідданості, таланту та силі духу людини.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

Значення та відгуки

Фільм "Іду на грозу" став помітною подією радянського кінематографа. Його відзначили за високу художню та ідейну цінність. Стрічка отримала Гран-прі на Міжнародному кінофестивалі у Лондоні в 1966 році.

Фільм справив велике враження на глядачів та критиків. Його високо оцінили за глибокий психологізм, напружений сюжет та відмінну акторську гру. "Іду на грозу" став одним з найулюбленіших фільмів радянської епохи.

"Іду на грозу" – це класичний радянський художній фільм, який не втратив своєї актуальності та значущості. Стрічка розповідає про складний шлях генія, про його боротьбу та перемогу над собою. Фільм змушує задуматися про важливі життєві цінності та вибір, який робить кожна людина.

Часто задаються питання

  • Хто написав роман, на основі якого знято фільм "Іду на грозу"?
  • Який жанр фільму "Іду на грозу"?
  • Хто зіграв головну роль у фільмі?
  • Коли відбулася прем'єра фільму "Іду на грозу"?
  • Які нагороди отримав фільм "Іду на грозу"?

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Приєднуйтеся до нашого чату: Телеграм!
У вас є запитання до змісту чи автора статті?
НАПИСАТИ

Залишити коментар

Опубліковано на 20 04 2024. Поданий під Вікі. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете подивитись до кінця і залишити відповідь.

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".