https://reporter.zp.ua

Франклін (округ, Массачусетс)

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

Координати: [42.5870700000277722° пн. ш., 72.5739440000277796° зх. д.]

Загальна інформація

Округ Франклін — адміністративно-територіальна одиниця у західній частині штату Массачусетс, США. Його було утворено в 1811 році з частин графств Гемпшир та Вустер. Округ названо на честь Бенджаміна Франкліна, одного із засновників Сполучених Штатів Америки.

Географія

Загальна площа округу становить 1878 км². Він межує з графствами Беркшир на заході, Гемпшир на півночі, Вустер на сході та Гемпден на півдні. Рельєф округу переважно гористий, з вершинами висотою до 800 метрів. Найвищою точкою є гора Грейлок (1064 м), яка розташована на півночі округу.

Гідрографія

Через округ протікає кілька річок, зокрема Коннектикут, Дірфілд та Міллс. У межах округу також знаходиться велике водосховище Квібіссен, яке є основним джерелом водопостачання для міста Бостон та його передмість.

Демографія

За даними перепису 2020 року, населення округу Франклін становить 71 864 особи. Густота населення — 38 осіб/км². Найбільшим населеним пунктом є місто Грінфілд (18 693 особи). Іншими значними населеними пунктами є Шелбурн Фоллс (4877 осіб) та Дірфілд (5317 осіб).

Економіка

Основними галузями економіки округу є туризм, сільське господарство, виробництво та охорона здоров'я. Округ є популярним туристичним напрямком завдяки своїй мальовничій природі, історичним пам'яткам та культурним закладам. У сільському господарстві переважають молочне скотарство та вирощування картоплі. Виробничий сектор представлений підприємствами, що випускають папір, тканини та електроніку.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

Освіта

У окрузі Франклін розташовано два державних вищих навчальних заклади: Університет Массачусетсу в Амхерсті та Університет Франкліна Пірса в Ринджі. Також є ряд приватних коледжів, зокрема коледж Амхерста та коледж Сміта.

Культура

Округ Франклін має багату культурну історію. Тут жили і працювали відомі письменники, художники та музиканти. У окрузі є кілька музеїв, театрів та історичних пам'яток.

Округ Франклін — мальовнича та історично багата частина Массачусетсу. Він пропонує різноманітні можливості для відпочинку, роботи та освіти. Його сприятливе географічне положення та кваліфікована робоча сила роблять його привабливим місцем для ведення бізнесу та проживання.

Часті запитання

  • Де розташований округ Франклін? Округ Франклін розташований у західній частині Массачусетсу.
  • Яка площа округу Франклін? Площа округу становить 1878 км².
  • Який найбільший населений пункт в окрузі Франклін? Найбільшим населеним пунктом є місто Грінфілд.
  • В якому році був утворений округ Франклін? Округ був утворений в 1811 році.
  • На честь кого був названий округ Франклін? Округ було названо на честь Бенджаміна Франкліна.

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Приєднуйтеся до нашого чату: Телеграм!
У вас є запитання до змісту чи автора статті?
НАПИСАТИ

Залишити коментар

Опубліковано на 18 05 2024. Поданий під Вікі. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете подивитись до кінця і залишити відповідь.

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".