https://reporter.zp.ua

EVE Online

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

EVE Online: Флагманський Космічний Симулятор

(офіційно пишеться великими літерами) — це багатокористувацька відеогра, розроблена компанією CCP Games. Перший реліз гри відбувся в травні 2003 року в Північній Америці та Європі. Eve Online стала першою ігрою в жанрі MMO-симулятора космічних кораблів і з тих пір залишається одним з найбільш популярних космічних симуляторів в історії відеоігор.

Історія Розробки та Випуску

Розробка EVE Online почалася в 1997 році групою ісландських розробників, що прагнули створити амбітний космічний симулятор з величезним та постійним ігровим світом. Розвиток зайняв кілька років, і гра була офіційно випущена в травні 2003 року видавництвом Simon & Schuster Interactive. У грудні 2003 року CCP Games викупила права на видавництво і почала самостійно просувати гру через Інтернет.

З того часу EVE Online зазнала численних розширень і оновлень, які значно розширили ігровий світ і механіку. Гра також була випущена на нових платформах, включаючи сервіс Steam у 2008 році та магазини в коробковому варіанті через Atari у 2009 році.

Ігровий Світ

Eve Online відбувається у масивному і постійно існуючому ігровому світі, відомому як New Eden. Новий Едем поділений на понад 8000 зоряних систем, кожна з яких має унікальні планети, місяці та інші об'єкти. Гра включає в себе широкий спектр космічних кораблів, від невеликих винищувачів до величезних дредноутів.

Гравці беруть на себе роль пілотів космічних кораблів і можуть вибрати один з чотирьох ігрових рас: Amarr, Caldari, Gallente та Minmatar. Кожна раса має свою унікальну культуру, технології та космічні кораблі.

Геймплей

EVE Online пропонує широкий спектр геймплейних можливостей, включаючи:

 • Економічний Симулятор: Гравці можуть займатися торгівлею, видобутком ресурсів, виробництвом і піратством.
 • Соціальний Компонент: Ігровий світ Eve Online заснований на взаємодії гравців. Гравці можуть об'єднуватися в корпорації та альянси для спільної роботи.
 • Політичний Компонент: Гравці можуть брати участь у політичних подіях, таких як вибори до Консультативного Ради Імператора (Council of Stellar Management, CSM).
 • Бойовий Компонент: EVE Online включає в себе широкий спектр PvP та PvE боїв. Гравці можуть битися один з одним або об'єднуватися для битв проти NPC ворогів.

Технології

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

EVE Online використовує ряд передових технологій, включаючи:

 • Безшовний Світ: Гра відбувається в одному безшовному світі без екранів завантаження.
 • Модульна Система Корабля: Гра використовує модульну систему кораблів, що дозволяє гравцям персоналізувати свої космічні кораблі.
 • Штучний Інтелект: Гра використовує складний штучний інтелект, який керує NPC персонажами та реагує на дії гравців.

Спадщина та Нагороди

EVE Online отримала визнання за свій інноваційний геймплей, масовий ігровий світ та соціальну динаміку. Гра отримала численні нагороди, включаючи:

 • MMORPG.com Премія за Кращу MMO 2009 року
 • PC Gamer Премія за Кращу MMO 2013 року
 • Golden Joystick Премія за Кращу MMO 2014 року

EVE Online є одним з найпопулярніших і найтриваліших MMO-симуляторів космічних кораблів. Гра пропонує унікальну комбінацію економічного симулятора, соціального компонента, політичного компонента та бойового компонента. Завдяки своєму масивному і постійно існуючому ігровому світу, а також інноваційним технологіям EVE Online залишається референтною точкою для жанру космічних симуляторів.

Часто Задані Питання

 • Скільки гравців грають в EVE Online? Налічується понад 2 мільйони зареєстрованих облікових записів.
 • Чи EVE Online безкоштовна? Основна гра безкоштовна. Однак гравці можуть придбати підписку, яка надає доступ до додаткових можливостей та бонусів.
 • Які мінімальні вимоги до EVE Online? Операційна система Windows 7/8/10; процесор Core 2 Duo або AMD Athlon X2; відеокарта GeForce 8800 або Radeon HD 3870; 16 ГБ оперативної пам'яті.
 • Чи підтримує EVE Online контролери? Так, гра підтримує геймпади та джойстики.
 • Чи існує мобільна версія EVE Online? Так, існує офіційна мобільна гра під назвою EVE Echoes.

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Приєднуйтеся до нашого чату: Телеграм!
У вас є запитання до змісту чи автора статті?
НАПИСАТИ

Залишити коментар

Опубліковано на 21 04 2024. Поданий під Вікі. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете подивитись до кінця і залишити відповідь.

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".