Чому в сучасному світі неможливо обійтися без мобільного телефону?

Сьогодні важко уявити людину, у якого немає мобільного телефону. Мобільники є у пенсіонерів, дорослих, підлітків і навіть у семирічних дітей. Ми вважаємо телефон предметом першої необхідності – можемо забути вдома обід, гроші, документи, але мобільний – ніколи.

Секрет незамінності

У 90-х ми домовлялися про зустріч заздалегідь і приходили вчасно. Не відправляли коханим смс щопівгодини, а говорили про почуття при особистій зустрічі. Люди були більш організовані і пунктуальні, спілкувалися між собою, відвідували рідних. Раніше для цього ми дивилися телевізор, купували годинник, магнітофони, ходили на курси. Тепер це все поміщається в один маленький гаджет.

Ми читаємо новини, слухаємо улюблену музику, заводимо будильник, вчимо іноземні мови, шукаємо нову інформацію в мобільному телефоні. Він виконує сотні функцій. І навіть купуємо їх в інтернет магазині мобільних телефонів також через телефон)))

Мобільний телефон значно розширив межі людських можливостей. Тепер ми можемо бачити близьких, коли ті знаходяться на іншому кінці світу за допомогою різних програм. Чи можемо проконтролювати дитину, будучи на роботі. Ми в змозі займатися робочим процесом сидячи вдома. Сьогодні немає потреби бігти в кінець міста, щоб покликати лікаря. Досить просто подзвонити по телефону. Економія часу в такій ситуації може врятувати людині життя. В такому випадку, безперечно, телефон є необхідністю.

Підведемо підсумки

Люди ледачі від природи. І якщо з’являється можливість полегшити життя – вони це роблять. Телефон допомагає економити масу часу і сил. Ви можете їхати в метро на роботу і слухати аудіо курс англійської мови або читати новини про вартість нафти.

Сучасний світ жорстокий, він не терпить зволікань і зупинок. Щоб вижити в ньому, треба поспішати, бігти, випереджати. У цьому світі мобільний телефон – спосіб триматися на плаву, спосіб встигати за швидкоплинністю часу. Кожна секунда може коштувати нам життя, роботи або здоров’я. Будьте завжди напоготові!

Поділитися:
Опубліковано на Jul 20 2017. Поданий під Блог. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментарОстанні новини

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire