Незамінний пристрій для любителів гірських видів спорту

Перед сходженням на бігвол або підкоренням вершини в новій країні організму потрібно бути в ресурсі. Добре допомагають помірні тренування, прогулянки по околицях базового табору, медитація.

 

Незважаючи на труднощі, подібні експедиції приносять приголомшливі враження. Люди, що впоралися з такими сходженнями, точно можуть віднести себе до числа найбільш витривалих та сильних. Проте для комплексної підготовки потрібно подбати і про клімат під час сну. В цьому допоможуть очисники повітря. Портативні моделі актуальні в наметах, не займають багато місця в багажі при перельоті. Більші моделі можна використовувати в готелях, хостелах біля підніжжя гори.

Для чого потрібен очисник повітря?

очиститель воздуха

Кожен, хто займається гірськолижним спортом, звик проводити більшу частину часу на свіжому повітрі. Саме в горах атмосфера не забруднена, на відміну від міст. Після знаходження в такій чистій місцевості доводиться заново адаптуватися вдома. Адже навіть тут повітря має певний рівень забруднення.

 

Обумовлено це тим, що, коли ми відкриваємо вікна, щоб провітрити квартиру, ми запускаємо пил і бруд з вулиці. Саме вони є основним джерелом інфекцій, які найчастіше передаються всередині приміщень. Тоді на допомогу приходять спеціальні повітряні фільтри — очисники.

Користь очищувача повітря

Очисник повітря надає малу дозу озону. Вона утворюється при іонізації. Пристрій дозволяє:

 

  • повернути повітрю свіжість;
  • знищити бактерії і мікроорганізми, що викликають різні хвороби;
  • розкласти дим тютюну, хімічні сполуки, які є токсичними для організму.

 

Завдяки чистому повітрю покращується сон, що згодом підвищує бадьорість. Крім того, очисник позбавить будинок від пилу, вовни, пилку, пилових кліщів, грибків, цвілі та іншого. З таким помічником ви будете підкорювати все нові вершини!

Поділитися:
Опубліковано на Aug 31 2020. Поданий під Спорт. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментар

Читать эту новость на своем языке:

(Русский) ▼ Я покупаю ссылки здесь ▼

(Русский)


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire