Кредит під заставу авто з правом водіння – брати чи не брати?

деньги доллары

При оформленні кредиту під заставу автомобіля https://autolombard.in.ua/uk/kredit-pod-zalog-avto-s-pravom-vozhdeniya/ транспортний засіб (ТЗ) є гарантією, що зобов’язання по позиці будуть виконані в повному обсязі. Це не означає, що машину забирають у позичальника до повернення боргу. Замість цього клієнт передає на відповідальне зберігання паспорт технічного засобу (ПТС). Саме тому такі програми називають «під заставу ПТС».

Власник авто як і раніше може ним користуватися. Але якщо позичальник не буде сумлінно погашати заборгованість, кредитодавець має право конфіскувати машину. Майно продадуть, а виручені кошти підуть на оплату боргу.

Незважаючи на подібний ризик, кредити під заставу автомобіля – затребуваний позичальний продукт. Його популярність пояснюється рядом об’єктивних переваг.

Переваги та недоліки кредитів під заставу ПТС

Заставні позики мають ряд переваг в порівнянні з незабезпеченим кредитуванням:

  • Їх простіше і швидше отримати. Деякі організації готові видавати кредити під заставу ПТС без довідки про доходи. Позичальникові потрібно пред’явити паспорт та документ про володіння автомобілем.
  • Низька % ставка. Звичайно, це не можна назвати аксіомою. Але частіше ставки за заставними кредитами нижчі, ніж за беззаставними.
  • Велика сума. Беззаставні програми кредитування покликані задовольняти побутові потреби клієнтів: ремонт, купівля меблів або побутової техніки. Тому позикодавці охоче видають кредити на десятки або одну-дві сотні тисяч гривень. Однак чим вище сума, тим, як правило, складніше отримати її без застави.
  • Без поручителів. Наявність застави і так перекриває ризики кредитора. Тому необхідності в поручителів найчастіше немає.

Серед недоліків кредитування під заставу транспортного засобу виділяються кілька проблем:

  • ризик втрати майна;
  • машину в заставі не можна продати або подарувати;
  • через специфічність цього продукту не в кожній кредитній установі можуть запропонувати подібну програму.
Поділитися:
Опубліковано на Apr 8 2021. Поданий під Блог. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментар

Читать эту новость на своем языке:

(Русский) ▼ Я покупаю ссылки здесь ▼

(Русский)


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire