Зниклу дівчину знайшли на Київщині розчленовану в гаражі

100 поліцейських разом з рідними і близькими зниклої безвісти дівчини шукали її по всьому Києву. Дівчину знайшли, але вже не живою.

Ольга Сорока була студенткою ірпінського Податкового університету. Вона зникла 4 листопада і з цього дня її знайомі не втрачали надії відшукати Олю. Сотні кілометрів були «прочесані» правоохоронцями, вони досліджували посадки, водойми, ліси, покинуті будівлі.

Тіло Сороки було знайдено розчленованим в гаражі в місті Ірпень. Там дівчина знімала житло разом з кількома студентами. Підозрюваним у вбивстві Олі був саме той чоловік, який і здавав їм апартаменти. Йому і належав гараж. Але допитати поліції його так і не вдалося — через пару діб після пропажі дівчини він скоїв суїцид.

Зараз правоохоронні органи займаються розслідуванням цієї справи. Тіло загиблої студентки відправили на судово-медичну експертизу. Наразі відкрито дві кримінальні справи.

Джерело: zdorowya.com.ua

Поділитися:
Опубліковано на Dec 2 2015. Поданий під Події, Україна. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментар

Читать эту новость на своем языке:

(Русский) ▼ Я покупаю ссылки здесь ▼

(Русский)


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire