https://reporter.zp.ua

Жінка перерахувала аферистам велику суму

# , , , ,

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

кримінальний світ доволі багатогранний, для того щоб забрати у людини гроші злочинцям зовсім не обов’язково вдаватись до насилля, або вдиратись до неї в помешкання. тим паче, що сучасні технології сприяють цьому, людство придумало велику кількість пристроїв, які полегшують життя криміналітету.

підтвердженням цьому став випадок в комунарському районі запоріжжя. тут 36-літня жінка стала жертвою телефонної афери, які влаштували для неї представники злочинного світу.

19 жовтня на її мобільний телефон прийшло смс-повідомлення, в якому говорилось: “ласкаво просимо, на ваш телефонний номер випав приз – легковий автомобіль опель мока”. звісно, жінка звернула увагу на це повідомлення, більше того, вона зателефонували на вказаний в повідомленні номер. там їй повідомили, що вона стала учасницею лотереї і вона дійсно виграла автомобіль.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

але шахраї сказали, що просто так забрати виграш переможниця не може, їй варто авторизуватись, прийшовши за призом з телефоном, паспортом та ідентифікаційним номером. крім цього необхідно протягом 6 годин з моменту отримання смс перерахувати через систему «iвох» 0,5% від вартості виграшу.

жінці повідомили рахунок, на який вона з великою радістю перерахувала зазначений відсоток – 7200 гривень. пройшло кілька днів, але їй ніхто не телефонував і до “переможниці” дійшло, що вона стала жертвою афери. звісно, прийшлось писати заяву до міліції.

данні про подію внесені до єдиного реєстру подій. на даний час правоохоронці проводять проводять досудову перевірку, повідомляють мумвс україни в запорізькій області.

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Погана якість статті?
Повідомити

Залишити коментар

Опубліковано на 25 10 2015. Поданий під Запоріжжя, Події. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".