Заява батальйону “Донбас” про ситуацію в Мукачеві

Події в Мукачеві можна розглядати у відриві від політичної та військової ситуації що склалася в Україні:

• Імітація процесу реформ
• Імітація боротьби з корупцією
• Зміцнення системи кругової поруки і безкарності
• Параліч правоохоронної та судової системи
• Блокування процесу розслідування військових злочинів
• Блокування процесу розслідування злочинів проти Майдану
• Триваючий процес умиротворення агресора
• Неефективна робота української дипломатії з організації міжнародної допомоги Україні
• Кампанія дискредитації добровольчого руху, що ведеться всередині України
• Останнім часом до цього списку можна додати віддачу злочинних наказів щодо виведення українських військ з Широкино під виглядом “демілітаризації”.

Коли держава не виконувала свою функцію по захисту громадян – суспільство створило добровольчий рух.

Коли держава не виконувала своїх функцій з постачання армії – суспільство створило волонтерський рух.

Зараз держава не виконує своїх функцій по боротьбі з корупцією та забезпеченню захисту і правосуддя для кожного. І в цьому ми бачимо основну причину подій у Мукачеві, в області де контрабанда і знищення лісів стали лихом національного масштабу і джерелом збагачення кримінальних угруповань, подпітуючим системи тотальної корупції в Україні. Якщо держава негайно не візьметься до виконання своїх обов’язків, суспільство доручить виконувати цю функцію тим кому воно довіряє.

Батальйон Донбас закликає до негайного припинення всіх спроб вирішити ситуацію в Мукачеві силовим шляхом. Вимагаємо дати можливість спеціальним представникам зі складу громадських активістів та народних депутатів України прибувши на місце забезпечити відкрите розслідування події з негайним інформуванням суспільства. Відкриття вогню на поразку ми будемо вважати провокацією посібників Кремля, спробою замести сліди і злочином проти Народу України. Готові делегувати своїх представників з числа ветеранів і депутатів ВР від батальйону Донбас.

Звертаємося до патріотів України в середовищі добровольчого і волонтерського руху. Саме нам довірили країну коли держава була нездатна захистити своїх громадян. Народ підтримує наші зусилля по захисту і порятунку України. Народ України благословив нас на дії, по звільненню нашої Вітчизни від ворогів, які б вони не були, і де б вони не знаходилися. Ми закликаємо об’єднати зусилля не тільки на фронті зовнішньому, а й на фронті внутрішньому – боротьбі з корупцією, спільної інформаційної політики, спільній протидії спробам реставрації системи Януковича і зраді ідей Майдану. Закликаємо створити демократичну народну коаліцію патріотичних сил та об’єднати зусилля в боротьбі з контрреволюцією, корупцією і зрадою.
На нас дивиться вся Україна. Тільки разом ми зможемо перемогти.
Слава Україні!

Поділитися:

Метки: , , ,

Опубліковано на Jul 12 2015. Поданий під Події, Україна. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментар

Читать эту новость на своем языке:

(Русский) ▼ Я покупаю ссылки здесь ▼

(Русский)


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire