https://reporter.zp.ua

Затискачі для грошей

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

навіть невелика сума готівки в кількості декількох паперових купюр вимагає дбайливого зберігання. м’яті гроші виглядають непривабливо і часто рвуться. крім того, вони можуть випасти з кишені, коли потрібно дістати мобільний телефон, ключі. портмоне, простий гаманець і шкіряний затиск для грошей є місцем зберігання грошових купюр. якщо перші два варіанти відрізняються досить великими розмірами, то затиск стане компактним, брендовый зажим для денег стане для вас  статусним предметом в створюваному іміджі.

переваги затискачів для грошей

купюри при бажанні можна розсортувати відповідно до номіналу: від дрібних грошей до більших. вони лежать в чоловічому затиску для грошей в розправленому вигляді, тому механічні пошкодження банкнот виключені.

безліч пропонованих форм і розмірів виробів дозволяє вибрати і купити найбільш сподобавшийся. квадратна, прямокутна, закруглена форма грошових аксесуарів задовольнить запити кожного, а за рахунок того, що шкіра добре забарвлюється, то інтернет-магазин giftmart.com.ua може запропонувати вам класичні відтінки (коричневий, чорний) і більш яскраві тони затискачів для грошей.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

надійність. якщо в портмоне не завжди є фіксуюча кнопка або блискавка, то в поспіху можна випадково покласти купюри повз відділення для грошей. шкіряний затиск для грошей забезпечений механічним фіксатором, що утримує купюри від випадання. додані магніти самостійно закриють половинки аксесуара, запобігши втрату фінансів.

спрощене користування. у гаманці і портмоне потрібна купюра не завжди знайдеться швидко. це особливо стосується тих, хто разом з грошима поруч кладе чеки з супермаркетів і автозаправок. чоловічий затиск для фінансів забезпечить впорядковане розташування грошей, а чеки при бажанні можна складати в кишеню для дрібниці або в проріз для карток.

різновиди затискачів

чоловічий затискач розміром з кишеньковий блокнот. це – спрощений варіант сховища грошових купюр, який підійде студентам, пенсіонерам.

шкіряний затиск для грошей, виконаний у вигляді невеликого портмоне, має відділення для зберігання банківських і бонусних карт. добре поміщається у внутрішню кишеню піджака, пальто або куртки, в задню або бічну кишеню брюк.

чоловічий затискач  для грошей, доповнений кишенькою для дрібниці. для його носіння потрібні більш глибокі кишені або барсетка. він нагадує повноцінний гаманець, але меншого розміру.

шкіряний затиск для грошей знадобиться представникам сильної половини людства – дівчатам і жінкам такі презенти не дарують, тому для них потрібно купити щось інше.

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Погана якість статті?
Повідомити

Залишити коментар

Опубліковано на 19 02 2016. Поданий під Прес-реліз. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".