Запорожець звинувачує поліцейських в жорстокому побитті

22-річний запорожець Артур Крамаренко заявляє, що після затримання його жорстоко побили співробітники Комунарського відділення Нацполіціі.

Виявилося, що молодий чоловік разом з другом промишляли крадіжкою акумуляторів. За цією справою їх піймали патрульні, які зупинили автомобіль зловмисників і знайшли пропажу. Патрульні доставили затриманих в Комунарський райвідділ.

Там, за словами потерпілого, його били палицями два правоохоронця, які нібито пропонували затриманому взяти на себе ще кілька аналогічних крадіжок аккумуляторів. Що сталося з другим затриманим – невідомо.

Мати Артура каже, що у сина діагностували розрив селезінки, лікарі також підтвердили, що хлопцеві провели операцію. На даний момент мати постраждалого написала заяву в прокуратуру, і звернення в управлінні Нацполіціі.

У правоохоронних органах звернення поки не прокоментували, посилаючись на необхідність службової перевірки. Відомо, що потерпілий Крамаренко вже притягувався до кримінальної відповідальності.

Поділитися:
Опубліковано на Nov 27 2016. Поданий під Запоріжжя. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментар

Читать эту новость на своем языке:

(Русский) ▼ Я покупаю ссылки здесь ▼

(Русский)


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire