Запорізькі поліцейські розслідують, бив їх колега затриманого

Запорізькі поліцейські розслідують, бив їх колега затриманогоЗа інформацією ОК ГУНП в Запорізькій області, в Головне управління Національної поліції в Запорізькій області надійшов лист з телеканалу «Алекс», куди звернулася мати громадянина 1995 року народження. Останній раніше був неодноразово судимий за вчинення корисливих злочинів та правопорушення, пов’язані з наркотиками. Перебував на випробувальному терміні, під час якого було затримано за скоєння чергової крадіжки. За словами громадянина, якому загрожувало на цей раз реальне позбавлення волі, у відділенні поліції йому нанесли тілесні ушкодження.

З цієї інформації керівництвом ГУНП було призначено службове розслідування. Копію журналістського звернення направили в прокуратуру.

Поділитися:
Опубліковано на Nov 28 2016. Поданий під Запоріжжя, Події. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментарВикористання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire