https://reporter.zp.ua

За зняття порчі запоріжанка віддала 45 тисяч гривень

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

9 листопада 69-річна жителька комунарського району впустила в свій будинок двох “ворожбитів”, які за зняття порчі зажадали більше 45 тисяч гривень.

подія сталася о 16.30 на вулиці комарова незнайомці пристали до літньої жінки і напросилися в гості. у будинку у постраждалої незнайомі чоловік і жінка почали гадати. сеанс екстрасенсорики закінчився передбачувано: у постраждалої знайшли псування, для зняття якої потрібна була кругленька сума грошей.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

як повідомляє прес-служба гунп, за “лікування” запоріжанка віддала цілий статок 1550 доларів 3900 грн., а також безліч срібних виробів. шахраї отримали кошти, загальну вартість яких оцінюють 45520 тисяч гривень, і зникли.

після того, як потерпіла зрозуміла, що її обдурили, вона звернулася в комунарське відділення поліції. правоохоронці класифікують подію по ч.2 статті 190 кку шахрайство. аферистів ще не знайшли, але якщо ті потраплять, то легко можуть сісти на строк до трьох років.

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Погана якість статті?
Повідомити

Залишити коментар

Опубліковано на 11 11 2016. Поданий під Запоріжжя. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".