За зняття порчі запоріжанка віддала 45 тисяч гривень

9 листопада 69-річна жителька Комунарського району впустила в свій будинок двох “ворожбитів”, які за зняття порчі зажадали більше 45 тисяч гривень.

Подія сталася о 16.30 на вулиці Комарова незнайомці пристали до літньої жінки і напросилися в гості. У будинку у постраждалої незнайомі чоловік і жінка почали гадати. Сеанс екстрасенсорики закінчився передбачувано: у постраждалої знайшли псування, для зняття якої потрібна була кругленька сума грошей.

Як повідомляє прес-служба ГУНП, за “лікування” запоріжанка віддала цілий статок 1550 доларів 3900 грн., а також безліч срібних виробів. Шахраї отримали кошти, загальну вартість яких оцінюють 45520 тисяч гривень, і зникли.

Після того, як потерпіла зрозуміла, що її обдурили, вона звернулася в Комунарське відділення поліції. Правоохоронці класифікують подію по ч.2 статті 190 ККУ шахрайство. Аферистів ще не знайшли, але якщо ті потраплять, то легко можуть сісти на строк до трьох років.

Поділитися:
Опубліковано на Nov 11 2016. Поданий під Запоріжжя. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментар

Читать эту новость на своем языке:

(Русский) ▼ Я покупаю ссылки здесь ▼

(Русский)


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire