За 23,4 мільйони гривень для Запоріжжя купили 6 тролейбусів

Вчора, 22 жовтня, в Запоріжжі провели презентацію нового тролейбуса “Дніпро” від заводу “Южмаш”, а також відремонтованої машини 1988 року випуску після проведеного капітального ремонту.

Як розказала міська влада, вже цієї осені на один із самих довгих маршрутів №3, який йде практично через все місто, вийдуть шість нових тролейбусів “Дніпро” Т-103. Важливим є той факт, що вони виготовлені в Україні, на заводі “Южмаш”.

Нові тролейбуси дуже хвалять чиновники, за їх словами, “Дніпро” на 30% споживає менше електричної енергії, він має комфортабельний салон. Виробники подбали й про водія, в його кабіні встановлено кондиціонер та сучасну безступеневу підлогу. Ціна однієї такої машини складає 3,9 мільйона гривень.

На презентації також представили транспорті засоби, яким було зроблено капітальний ремонт. В цьому році на комунальному підприємстві “Запоріжелектротранс” створено ділянку, основне завдання якої – відновлення старих тролейбусів. Один фактично відновлений, з новим кузовом та кабіною, відремонтованою електричною частиною та салоном, відновленим опаленням тролейбус обходиться державному бюджету в 255 тисяч гривень.

Міському транспорту в цьому році поставлене завдання – скоротити інтервал руху до 10-15 хвилин, для початку на проспекті Леніна. В наступному році в планах міської влади придбати тролейбуси які матимуть акумуляторний хід. Завдяки додатковим машинам можна буде з’єднати інші ділянки міста та розширити тролейбусні маршрути.

Також на 2015 рік в план внесено проведення реконструкції ще 25 старих тролейбусів. В міському бюджеті на цей рік для розвитку тролейбусного руху було передбачено 23,7 мільйони гривень.

Поділитися:

Метки: , , , ,

Опубліковано на Oct 23 2015. Поданий під Запоріжжя. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментарВикористання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire