ЯКИЙ ТЕЛЕВІЗОР КРАЩЕ КУПИТИ 2023

останнім часом технології телевізійного відеоряду розробляються зі стрімкими темпами і не вщухають і в 2023 році. тому, якщо ви плануєте придбати новий телевізор у 2023 році, вам слід ознайомитися з останніми тенденціями на ринку. у цій статті ми розглянемо кращі моделі телевізорів, які ви можете розглянути при покупці у 2023 році, і дамо декілька порад щодо вибору і конфігурації.

1. oled проти qled

при виборі телевізора у 2023 році вам, можливо, доведеться вирішити між oled і qled. oled телевізори володіють кращою якістю зображення, оскільки використовують органічні світлодіоди, що дають виразніші кольори та глибше чорне. з іншого боку, qled телевізори користуються квантовими точками для поліпшення яскравості та кольорової гамми, що робить їх ідеальними для яскравих кімнат або приміщень з багатим джерелом світла.

2. 8k роздільна здатність

ще одним загальним трендом на ринку телевізорів у 2023 році є 8k роздільна здатність. завдяки власним передовим технологіям програвання високорозрядних зображень, виробники запускають на ринок все більше і більше моделей з роздільною здатністю 8k. такі телевізори забезпечують неймовірно чітке та деталізоване зображення, що робить перегляд фільмів та передач особливо захоплюючим.

2.1 готовність контенту 8k

перш ніж обрати 8k телевізор, вам варто врахувати, що на сьогоднішній день контент 8k є ще досить обмеженим. хоча ви можете користуватися масивним вмістом 4k, популярних сервісів стрімінгу, як netflix та disney+, щодо 8k контенту все ще йдеться про ранній етап. розглянемо це детальніше в наступному параграфі.

3. статус 8k контенту

хоча телевізори з роздільною здатністю 8k стають все поширенішими на ринку, необхідно враховувати обмежену кількість доступного контенту. у 2023 році лише обмежена кількість фільмів та телепередач доступні у форматі 8k, і цей контент розповсюджується переважно через спеціалізовані сервіси.

3.1 імовірний ріст контенту

хоча ситуація з контентом 8k на сьогоднішній день може здатися дещо не сприятливою, можна з передовпідйомити, що цей зміст поступово стане все більш доступним з плином часу. виробники телевізійного контенту постійно працюють над виробництвом більшого обсягу контенту 8k, а також стрімінгові служби швидко розширюють свій асортимент, щоб задовольнити зростаючий попит. таким чином, при покупці телевізора з 8k роздільною здатністю у 2023 році, ви вже будете готові до майбутнього контенту.

Є питання? Запитай в чаті з ШІ!

4. стрибок вперед з hdmi 2.1

у 2023 році стали доступними перші моделі телевізорів, які підтримують hdmi 2.1. ця нова версія hdmi надає кілька передових функцій, включаючи підтримку високої швидкості передачі даних, підтримку звуку dolby atmos та покращені функції геймінгу, такі як vrr (variable refresh rate) та allm (auto low latency mode).

4.1 користь для геймерів

особливо якщо ви є геймером, наявність hdmi 2.1 на вашому новому телевізорі може бути справжнім золотим стандартом. vrr та allm допоможуть знизити лаг і надати більш плавну та реактивну графіку, тоді як висока швидкість передачі даних забезпечить вам найкращий досвід, якщо ви підключите нову консоль.

5. оптимальні розміри екрану

останній, але далеко не найменший аспект вибору телевізора у 2023 році – це оптимальний розмір екрану. вибір розміру екрану телевізора залежить від кімнати, в якій він буде розташований, а також від ваших особистих вподобань. забезпечте такий розмір екрану, який забезпечить вам комфортний перегляд, не перевантажуючи очі та не викликаючи дискомфорту під час довгих сеансів перегляду.

5.1 перегляд у великому масштабі

якщо ви любите насолоджуватися кіно або спортом у великому масштабі, можливо, вам слід розглянути телевізори з діагоналлю екрану 55-65 дюймів або навіть більше. з іншого боку, якщо ви шукаєте телевізор для невеликої кімнати або спальні, 40-50 дюймів може бути оптимальним розміром.

висновок:

вибір телевізора у 2023 році може бути не таким простим, як здається на перший погляд. з останніми технологічними розробками і нововведеннями на ринку, важливо врахувати багато аспектів, включаючи тип технології дисплея, роздільну здатність, доступний контент, підтримку hdmi 2.1 та оптимальний розмір екрану. з огляду на всі ці фактори і індивідуальні вподобання, ви зможете знайти ідеальний телевізор, який задовольнить всі ваші потреби в перегляді забезпечуючи вам неймовірне занурення у світ розваг.

часто задавані питання:

  1. які інші роздільні здатності доступні на ринку?
  2. які компанії виробляють телевізори з роздільною здатністю 8k?
  3. які інші порти та функції важливі для нового телевізора?
  4. які провайдери контенту планують розширити свій асортимент 8k контенту?
  5. як врахувати розміри кімнати при виборі оптимального розміру екрану телевізора?
Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу: @news_reporter_ua

Залишити коментар

Опубліковано на 07 12 2023. Поданий під Блог. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете подивитись до кінця і залишити відповідь.


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".