https://reporter.zp.ua

Які ягоди і фрукти можна давати дитині?

# , , ,

Редактор: Михайло Мельник

рано чи пізно батьки вирішують починати давати куштувати якісь інші речі, які суттєво відрізняються від щоденного раціону малюка. кожні батьки самі вирішують коли починати прикормлювати свого малюка, адже суперечок щодо цього питання дуже багато. дехто каже що можна починати давати пюре з фруктів навіть у 3 місяці, інші ж заперечують це всіма можливими засобами. але вік малюка, в якому батьки починають привчати його до дорослого харчування, не настільки важливий, як те з чого батьки починають привчати.

починати привчати малюка до харчування потрібно з легких і м’яких овочів і фруктів. більшість віддає перевагу саме фруктам, адже вони мають більше вітамінів і більш смачніші. також багато хто каже, що привчити харчуватися малюка набагато легше з фруктів, ніж з овочів.

какие ягоды и фрукты можно давать ребенку?

перш за все потрібно вибрати самі фрукти. не потрібно використовувати екзотичні фрукти. екзотичні фрукти типу ананасу, лічі і тому подібних не підходять для цієї справи. вони дуже важкі для шлунку дитини і деякі з них досить тверді. також не можна використовувати будь-які цитрусові. вони сильно кислі і мають прожилки, які можуть не подрібнитися в блендері при приготуванні. ідеальними для початку вважають яблука, банани і сливи. також ще можна відмітити груші, персики і абрикоси як альтернативні варіанти в тому випадку, якщо немає можливості дістати фрукти з першого списку.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

подавати фрукти можна в вигляді пюре. інколи, на перших етапах, в пюре додають воду або молоко, щоб трошки зменшити густину пюре і цим самим полегшити прийом їжі для малюка. після того, як малюк поїв, потрібно уважно слідкувати за ним і дивитися як на нього подіяло його нове харчове меню.

потрібно відмітити також спеціальні форуми, які призначені для батьків і допомагають їм у вихованні дітей. ці форуми живі, і кожен і їхніх користувачів готовий поділитися своїми історіями, секретами і порадами. одним із таких є українська соцмережа svitmam. світ мам – це найбільша в україні соцмережа в якій ви можете знайти багато цікавого і корисного. всі поради, які прочитані на форумах і спеціальних соцмережах, пригодяться батькам, які виховують своїх дітей, навіть якщо це не перша дитина! завжди з’являється щось нову, і за цим потрібно слідкувати.

отож, для того щоб привчити малюка до дорослого харчування не треба багато часу, але для цього потрібні правильні знання, щоб цей процес пройшов швидше і не нашкодив дитині.

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Погана якість статті?
Повідомити

Залишити коментар

Опубліковано на 31 07 2015. Поданий під Здоров'я, Прес-реліз. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".