Як вибрати аніматорів на день народження?

Ваша дитина щодня стає дорослішою, і одного дня настає такий момент коли ви не знаєте як можна ще порадувати дитину на день народження, який сюрприз їй зробити, усі домашні святкування вже приїлися і вам хочеться чогось надзвичайного, феєричного, такого щоб усі запам’ятали це свято! День народження це свято яке буває раз у році. Усі до нього готуються, тому дуже важливо щоб по закінченню свята залишились приємні враження та спогади.Аніматори на дитячий день народження-ось достойний вихід із важкої ситуації. Професіонали проведуть дитяче свято так, що воно запам’ятається усім присутнім на довгі роки. Як же обрати правильно аніматорів на день народження?

Які основні принципи треба врахувати при виборі аніматора на дитячий день народження?

Тут є декілька основних правил.

  • 1.Вік вашої дитини та діток які будуть запрошенні на святкування.
  • 2.Кількість хлопчиків та дівчаток на дні народженні.
  • 3.Та найголовніше!Врахувати усі побажання іменинника.

Якщо середній вік дитини три, чотири роки то цілком достатньо буде запросити 1- 2 аніматорів. Якщо дітей більше ніж двадцять, тоді буде доцільно запросити трьох аніматорів. Обов’язково враховуйте побажання своєї дитини, якщо вона фанат Джека горобця, Губки-боба або супермена то й аніматорів слід запрошувати саме таких не взираючи на ваші особисті побажання, тоді іменинник буде найщасливіший, а що може буди важливішим за щасливу дитину!?

Взираючи на кількість хлопчиків та дівчат треба обирати аніматора.Зрозуміло якщо більшість дівчаток то доцільно буде обрати якийсь дівчачий персонаж:Ельзу, Попелюшку або Рапунцель, з хлопчиками навпаки.Але що робити коли кількість дівчат та хлопчиків приблизно однакова?

Вирішення нестандартної ситуації

Якщо кількість запрошених на день народження хлопчиків та дівчаток приблизно однакова, запрошуйте для них дві пари аніматорів.Наприклад, Гаррі Поттер та Герміона, Попелюшка та принц, Шрек та Фіона.

Але будьте готові, якщо одного разу ви запросите на святкування аніматорів..ваша дитина буде усі наступні роки святкування свого дня народження очікувати аніматорів.

Поділитися:
Опубліковано на Jul 18 2017. Поданий під Блог. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментарОстанні новини

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire