https://reporter.zp.ua

Як вибрати хорошу сокиру

Редактор: Михайло Мельник
на русі говорили, викинь хлопця на будь-якому острові, де немає ні людей, ні будівель, з одною сокирою ручної роботи і через півроку він побудує там село. це був справді універсальний інструмент, необхідний в будь-якому господарстві: дрова нарубати, хату побудувати, дерево зрубати. але варто пам’ятати, що використовувалися для всіх цих діянь справжні великі сокири.

зараз з’явилася мода на сокири-ножі, але це просто хороший піар-хід. такий універсальний виріб, по суті, не є ні сокирою, ні ножем, дрова їм не нарубати, консерви відкриєш. так що річ гарна і сучасна, але в екстремальній ситуації марна.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

навіть найкраща сокира без топорища не зможе бути повноцінним інструментом, топорище головне на що потрібно звернути увагу. вибираючи, дерево для топорища слід враховувати його легкість, твердість, пружність і доступність ціни, оптимальним варіантом правильного топорища в нашій країні є береза. хоча трохи важкувато.

правильна експлуатація – гарантія довгої роботи

щоб сокира прослужила довго її потрібно берегти, не можна її бити по обух важкими предметами: киянка, камінням, іншими сокирами. якщо випав клин, треба ставити новий, це предмет одноразового використання.

розбовтану сокиру можна трохи підправити, поставивши її в воду. розмокла деревина стане товстішою, і сокира деякий час буде знову сидіти міцно. але це трюк можна застосувати пару разів.

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Погана якість статті?
Повідомити

Залишити коментар

Опубліковано на 03 10 2015. Поданий під Прес-реліз. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".