Як вибрати бігову доріжку під себе?

Ми не будемо тут повторювати слів про користь перегони, їх сказано вже достатньо. Ця стаття призначена для тих, хто прагне вести здоровий спосіб життя навіть в умовах вічного цейтноту сьогоднішнього дня. Іншими словами для тих, хто вирішив в якості засобу для підтримки гідної фізичної форми вибрати бігову доріжку.

І перше питання, яке виникає при покупці цього тренажера – набір критеріїв, яким повинна відповідати бігова доріжка. Тому, перш ніж вибрати бігову доріжку, слід відповісти на ключове питання: «Біг для мене – фізкультура або спорт?».

Якщо ви – любитель 

механычнаЯкщо заняття бігом для вас – приємне і корисне хобі, а тренажер – засіб для досягнення і підтримки бадьорості, то є сенс вибрати бігову доріжку простіше. Початківці бігуни можуть почати з тренажера класу Економ або Аматорського. Потужності двигуна до 1,5 кВт і ряду вже закладених у них програм цілком достатньо для періодичних занять вдома. Не варто також нехтувати таким варіантом, як механічна бігова доріжка.

Особливістю механічної бігової доріжки є те, що вона обертається лише за рахунок зусиль бігуна. З одного боку, це збільшує навантаження на ноги, що на перших порах може бути не завжди комфортно. З іншого – заняття на механічній біговій доріжці максимально відповідають бігу в природних умовах.

Крім того, вибрати бігову доріжку механічного типу варто й тому, що в ході її експлуатації не витрачається електрика. У неї просто немає електромотора. Отже, ви будете позбавлені від витрат на електрику, до того ж вартість такого варіанту значно менше.

Якщо біг – це спосіб життя

електрична быгова дорыжкаКожен професіонал знає, як важливо стежити за своїм фізичним станом під час тренувань. Залежно від поточної мети йому потрібні різні, іноді досить незвичайні, режими вправ. Тому «просунутим користувачам» найкраще вибрати бігову доріжку класу Hi-End. Головна перевага професійних моделей – можливість контролювати свій пульс. Режим фізичного навантаження вибирається комп’ютером в залежності від його величини. Ця властивість важливо як для проведення реабілітаційних заходів, так і для серйозних занять спортом.

Враховуємо свою вагу

Якщо ви хочете вибрати бігову доріжку з електродвигуном, то зверніть увагу, щоб його потужність була не менше 1,5 л. с. Причому слід звернути увагу, щоб це величина була піковою, а постійною. Потужність зазвичай вказується безпосередньо на електромоторі.

При бігу навантаження на полотно іноді вдвічі перевищує вагу бігуна. Тому вибрати бігову доріжку достатньої потужності необхідно для того, щоб вона прослужила вам вірою і правдою не один рік.

Де стоятиме бігова доріжка?

Щоб тренажер не займав багато життєво важливого простору в типовій квартирі, фахівці радять вибрати бігову доріжку з шириною полотна в 40-45 см і довжиною в 125-130 см. Саме такі розміри оптимальні, щоб на тренуваннях людина не оступалася.

Можна, звичайно, вибрати бігову доріжку «із запасом», проте слід пам’ятати, що саме від розмірів полотна залежать габарити даного тренажера.

Потужний мотор, необхідний для обертання великого полотна, витрачає значну кількість електроенергії. І тоді будьте готові до збільшення сум в рахунках за електрику. Якщо ви не хочете берегти простір і фінанси, то радимо пару раз сходити у фітнес-центр і на практиці вибрати бігову доріжку з оптимальними для вас розмірами або завітати на сайт бігових доріжок http://terrasport.ua/dir_track.htm.

Особистий досвід – кращий консультант

В ідеалі полотно тренажера повинно імітувати грунтову дорогу, тому під час випробувань зверніть увагу, наскільки воно амортизує при бігу. Побігайте з різною швидкістю під різними кутами нахилу.

При бігу нічого не повинно сковувати свободу ваших рухів: ні поручні, ні занадто вузька і коротка бігова доріжка. Випробуйте кілька тренажерів, і ви обов’язково знайдете максимально комфортний для себе. І тоді вибір беговые дорожки в terrasport.ua  буде для вас індивідуальним, і, отже, найбільш ефективним для вашого здоров’я.

Поділитися:

Метки: ,

Опубліковано на Sep 30 2015. Поданий під Здоров'я, Прес-реліз, Спорт. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментарВикористання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire