Як в Запоріжжі будуть святкувати День Перемоги

День Перемоги запорожці святкуватимуть, як і в минулому році, без параду. Про це повідомляють в прес-службі Запорізької ОДА.

– Поступово ми відходимо від помпезних масових парадів і демонстрацій. У цьому році необхідно, в першу чергу, зосередитися на увазі до конкретних ветеранів, яких, на жаль, з кожним роком стає все менше. Потрібно відвідати кожного учасника бойових дій за місцем проживання. Головний акцент травневих свят – не подія у вигляді параду, від якого ми відмовилися ще в минулому році, а конкретні люди-захисники, – підкреслив заступник голови ОДА Едуард Гугнін.

Також за словами чиновника, планує провести благодійний телемарафон “Пам’ять”, за результатами якого в минулому році зібрали майже мільйон гривень.

Поділитися:
Опубліковано на Apr 20 2016. Поданий під Запоріжжя. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментар



Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire