Як правильно вибрати надувний гумовий човен?

# , ,

надувні човни набувають все більшої популярності не тільки за кордоном, але й у нас в україні. і це не дивно, тому що переваги надувних човнів з пвх очевидні: досить малі габарити в складеному стані, легка вага, зручність зберігання і транспортування і безумовно прийнятна ціна. для людей, у яких немає можливості зберігати в доках свої човни в зимовий період або просто немає бажання возитися з трейлером – це дійсно грамотне і розумне рішення.

у кожного рибалки без винятку, рано чи пізно виникає питання про придбання надувного човна. і тут виникає маса питань «какые лодки надувные выбрать?», «що краще надувний гумовий човен або надувний човен з пвх?», «які розміри повинен мати надувний човен?», «що краще надувний гребний човен або надувний моторний човен?» і так далі.

стаття розповість про те, як правильно вибрати надувний човен і на, що варто звернути свою увагу при покупці. запевняю вас – вибір надувного човна здається складним тільки на перший погляд.

отже, для того щоб правильно вибрати надувний човен потрібно відповісти на наступні питання:

Є питання? Запитай в чаті з ШІ!

1. для чого вам потірбен надувний човен – рибна ловля або полювання, прогулянки по аквапаркам або тривалі туристські походи?

2. на яку кількість багажу і число пасажирів потрібно розраховувати?

3. це буде надувний гребний човен або ж надувний моторний човен?

4. якщо це надувний моторний човен, то яку швидкість в результаті ви хочете отримати і з яким мотором (бензиновий або електромотор)?

5. де і в яких водоймах ви збираєтеся плавати і які власне умови плавання в районі експлуатації майбутнього надувного човна?

6. яке забарвлення надувного човна? якщо ви плануєте використовувати надувний човен на полюванні, тоді забарвлення бажано підібрати у вигляді камуфляжу, якщо ж на відкритому сонці, тоді колір надувного човна повинен бути в світлих тонах (білий або світло-сірий), саме світлі тони не дають можливості надувному човні сильно нагріватися на сонці. якщо рибалка проходить здебільшого в тіні, то є сенс а темно-зеленому кольорі.

7. якого виробництва надувний човен і яка гарантія?

ось, мабуть, і всі необхідні питання, відповівши на які, ви зможете зробити правильний вибір у придбанні надувного човна.

Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу: @news_reporter_ua

Залишити коментар

Опубліковано на 03 10 2015. Поданий під Прес-реліз, Спорт. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".