Як купити земельну ділянку в Києві?

Майже кожен мешканець багатоповерхівки мріє про те, щоб покинути тісну квартиру і оселитися у власному будинку. Також багато хто мріє розпочати власний незалежний від орендарів бізнес. Ці мрії легко можна втілити в життя, якщо купити земельну ділянку.

ІАП «Столична нерухомість» вам допоможе!

Земля в Києві на сьогодні актуальна тема для багатьох, хто мріє володіти власним клаптиком землі. Завдяки приватизації землі люди стають повноправними її власниками. Саме тому бажано мати хоча б елементарні знання, як купити ділянку землі, щоб не жалкувати потім. Підібрати ділянку в Києві можна на сайті ІАП «Столична нерухомість» – http://100realty.ua/realty_search/land/sale.

Цілі покупки землі можуть бути різними. Одні бажають побудувати будинок для проживання або спорудити дачу з гарним садом. Для інших цікавим стане комерційне будівництво, де вони зможуть розпочати прибутковий бізнес. Тому, перед тим як придбати земельну ділянку в Києві або на околицях потрібно добре проаналізувати цінову політику. Зазвичай ціна залежить від місця розташування, цільового призначення, площі ділянки, близькості річки, лісу чи озера та іще багатьох факторів.

Придбати земельну ділянку не так просто, як здається одразу, адже дана покупка має деякі особливості. Можна цю справу навіть назвати досить клопіткою, до якої необхідно підходити в першу чергу серйозно і відповідально. Є багато різних пропозицій, в яких нескладно заблудитися, забувши про важливі особливості. Найголовніше – це визначитися з спрямуванням землі, адже вона поділена на категорії. Якщо планується будувати власний будинок, тоді, потрібно зібрати інформацію про місцевість, де знаходиться земельна ділянка. Наступний крок – потрібно дізнатися про комунікації: газ, водопостачання, електрика та каналізація. Звернути увагу необхідно на якість грунтів. Також в Києві часто купують землю, під комерційне будівництво, до цього типу ділянок висуваються також певні вимоги. Тому треба все гарно зважити, щоб не наробити помилок.

Обов’язковим у цій процедурі стає юридичний етап укладання і нотаріального завірення договору. Дуже важливо впевнитися в правильності оформлення документації. Якщо папери будуть не правильно оформлені, то в подальшому угода може бути визнана не дійсною. Саме тому, цю частину процедури, а сама купівлі-продажу землі, необхідно проводити з допомогою юриста, який досконало знає всі нюанси даної справи. Після підписання договору продавець зобов’язується передати товар (це земельна ділянка в даному випадку) покупцю, який зобов’язується в свою чергу прийняти товар (земельну ділянку) і сплатити певну грошову суму за нього.

Перед тим як купити земельну ділянку, добре зважте всі деталі, щоб пізніше вам не прийшлося перепродувати її, тому що деякі нюанси вас дуже розчарували. Довіряйте справу тільки кваліфікованому юристу, який зможе грамотно провести угоду купівлі.

 

Поділитися:
Опубліковано на Feb 11 2017. Поданий під Блог. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

1 коментар для “Як купити земельну ділянку в Києві?”

  1. Источник

    Купить земельный участок не так просто, как кажется сразу, ведь данная покупка имеет некоторые особенности. Можно это дело даже назвать довольно хлопотным, к которой необходимо подходить в первую очередь серьезно и ответственно. Есть много разных предложений, в которых несложно заблудиться, забыв о важных особенности. Самое главное – это определиться с направлением земли, ведь она разделена на категории. Если планируется строить собственный дом, тогда нужно собрать информацию о местности, где находится земельный участок. Следующий шаг – нужно узнать коммуникации: газ, водоснабжение, электричество и канализация. Обратить внимание необходимо на качество почв. Также в Киеве часто покупают землю под коммерческое строительство, к этому типу участков выдвигаются также определенные требования. Поэтому надо все хорошо взвесить, чтобы не наделать ошибок.

Залишити коментар

Читать эту новость на своем языке:

(Русский) ▼ Я покупаю ссылки здесь ▼

(Русский)


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire