Як інвестувати в нерухомість

Кожній людині притаманне бажання бути фінансово успішним, мати постійні джерела прибутку. Також є й такі, хто хоче зберегти свої заощадження, захистивши їх від знецінення. Для багатьох хорошим варіантом інвестування грошей з подальшим їх збереженням, або отриманням прибутку являється володіння нерухомістю, вкладанням саме в неї своїх коштів.

Давайте розберемось в питанні як інвестувати в нерухомість гроші. Але для отримання відповіді потрібно розібрати детально декілька важливих моментів.

Який термін інвестування вас цікавить?

Варто розуміти, що інвестиції в нерухомість відносяться до довгострокових проектів. Якщо купівлю нерухомості розглядати в короткостроковий період – 1-3 роки, то цю діяльність можна віднести, скоріше за все, як спекуляцію. При цьому вона допустима тільки на ринку який зростає. Якщо купувати нерухомість на первинному ринку, то відразу варто бути готовим до того, що все може не піти за планом. Наприклад, досить часто виникають затримки з терміном здачі в експлуатацію будинку, або коли в сусідніх квартирах протягом декількох років будуть робити ремонти. Навіть при умові, що Ви самі перші в будинку зробите ремонт у своїй квартирі, вона для потенційних покупців чи орендарів не буде дуже привабливою. Як результат, термін окупності інвестиції збільшиться. А от нерухомість, яка була придбана на вторинному ринку здатись в оренду може навіть на наступний день після підписання договору купівлі-продажу.

Який розмір доходу ви плануєте отримувати від нерухомості?

На розмір доходу від нерухомості впливає велика кількість факторів. Якщо це квартира, тоді це місце розташування, поверх, площа, стан, якщо це офісне приміщення, тоді до цього варто додати додаткові опції, які можна запропонувати орендареві (інтернет, кондиціонування).

Скільки ви готові приділяти часу для роботи з нерухомістю?

У багатьох людей існує ілюзія про те, що нерухомість потрібно тільки придбати і далі нічого не треба робити… Насправді це не так, придбане вами житло чи комерційна нерухомість постійно вимагає уваги. Ремонт (капітальний, поточний, технічний), контактування з різного роду комунальними службами, спілкування з орендарями і це далеко не повний перелік.

Яку суму грошей ви готові інвестувати в нерухомість?

Звісно, маючи декілька тисяч доларів не варто розраховувати на придбання житлової квартири, а тим більше офісних приміщень. Можливо з такою кількістю коштів краще подумати про відкриття депозиту.

Поділитися:

Метки: ,

Опубліковано на Sep 12 2015. Поданий під Прес-реліз. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментарВикористання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire