Як безпечно зняти квартиру в Києві

Цього року бізнес з орендованим житлом, як квартир так і будинків у нашій країні, помітно активізувався. Зараз настав дуже сприятливий момент для орендодавців. На даному етапі надходить дуже багато заявок про бажання зняти житло і на кілька днів, і на більш тривалий час. На додаток до цього, різко зросла якість пропонованих в оренду квартир. Але й ціни збільшилися на 15-20%. Активність на ринку оренди квартир зросла, але ви можете знайти недорогие квартиры в Киеве посуточно. Але при виборі дешевого житла потрібно бути обачним, тому що з кожним роком шахраїв стає все більше і більше.

У зв’язку з цим, багато власників квартир стали більш відповідально та якісно ставитися до своєї справи. Орендодавці стали приводити в порядок своє житло. Стали купувати нову побутову техніку, стали знижувати суму застави, що брали при поселенні в квартиру.

Отже, тепер більш детельно про те, які способи обману можуть бути, і як на них не потрапити. Найпоширеніший спосіб обману – це, коли здається в оренду квартира, яка вже орендована раніше. Аферист попередньо бере квартиру в оренду, а потім починає здавати її іншим мешканцям за певною ціною. Коли ви будете оглядати квартиру, аферист може створити вигляд, що господар виїхав з квартири, і спробувати затягти ваше вселення. Отримавши у вас заставу за житло, шахрай передасть вам ключі від квартири, і попросить вселитися в квартиру завтра. Не важко зрозуміти, що завтра ви зустрінетеся в цій квартирі з такими ж, як і ви, довірливими квартирантами. Цим способом аферисти заробляють дуже багато грошей. Зате потрібно бути дуже обачним, при виборі квартири, треба враховуати всі деталі.

Для того, щоб уникнути такої ситуації, необхідно перевіряти документи і на квартиру, і паспорт власника квартири. Обов’язково подивіться, коли зроблені комунальні платежі, порівняйте цифри на лічильниках і в квитанціях про оплату. Можна поговорити про власника квартири з сусідами. Враховуючи всі ці поради, ви зможете підібрати для себе квартиру і не потрапити на шахраїв.

Ви бачите, що орендувати квартиру іноді може бути ризиковано. Тому до даного питання потрібно підходити обережно та враховуючи всі обставини, бути уважним до дрібниць і обов’язково укладати договір на оренду квартири в письмовому вигляді, так ви зможете більше захистити себе від шахрайства. Повірте, це найголовніше правило в процесі оренди квартири.

Поділитися:

Метки: , , ,

Опубліковано на Aug 17 2015. Поданий під Прес-реліз. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментар

Читать эту новость на своем языке:

(Русский) ▼ Я покупаю ссылки здесь ▼

(Русский)


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire