Я сумую за своєю колишньою дівчиною

Я сумую за своєю колишньою дівчиною: чи потрібен я їй? Або вже забули?

Міжнародний День Святого Валентина підблизився, і знову я згадала про неї – свою колишню дівчину, Таню. В нашій пам’яті залишився гарячий поцілунок у темному переулку, чарівні сходи до романців і магія, яка підкорила нас з першого погляду. Чи сумує вона так само, як і я? Або вже забула про нас і рухається далі?

Я вирішила почути відповідь на ці запитання, і відправилася на оберемки Магічного Міста, де гадали про майбутнє та стежили за переплетенням долі. Мудра відьма пророкувала відкриття:

“Таня теж сумує за тобою,” – процес загалу розпочато. “Найчастіше, ти бачиш кислі знаки папороті. Вони символізують забуті спогади, що поступово повертаються в її серце. Але не сподівайся на швидке відновлення стосунків. Відносини між вами випадково відновляться, коли обидва будете відкриті для цього. Так, настав час шукати способи зустріти її.”

Невпевнена у своїх діях, я вирішила діватися, якби нічого не змінилося. Я знала, що це може бути нелегко, але наша магія ще не зникла, і я не хотіла відмовлятися від її потенціалу. Згадуючи наш спільний імагінарний світ, я з пунктуальністю відірвала одну сторінку зі шпаргалкою, на якій були записані наші секретні кодові слова. Впевнена, що коли ми зустрінемося, і вона розпізнає ці слова, то все навколо зупиниться, і ми зможемо знову відчути магію.

Шукати способи зустрічі не було простою задачею. Я подивилася на наше колишнє кафе, де ми проводили безліч романтичних годин. Можливо, якийсь чарівний знак в указував на наше повторне об’єднання? Наприклад, коли сова засилалася незвичайним криком або коли листопад закрив тротуар цвітами, що схожими на наші улюблені тюльпани.

Злючий ведмідь приготував для мене несподіваний сюрприз. Венера – планета кохання і краси, на яку її зачувались і схилились багато закоханих сердець – зайняла високе положення на небосхилі. Це було чудовим знаком! Світ змінився, та магія залишилася.

Я вирішила зібратися з думками і питатися внутрішніх відгуків. Яку поведінку чи зовнішній вигляд він може згадати і почути знову? Які подарунки, як перлини з моря, повернуть його у часі до нас? Історії про подарунок у формі крижаного пива, назву якого ми вигадали самі, зустріч на вежі та квіти, які розквітають у волого-теплому серці, – все це тепер варто знову відкрити.

З наполегливістю та випадковими втручанням судження з зірок та знаті відьми загадки почали розкриватися. Вона знову почуває наше спільне серце. Вона теж сумує за нами. Але чи встигла вона забути? Чи стала вона нечутливою до крижаної прохолоди мого голосу і теплоти моєї посмішки?

Лише час відповість на ці запитання. Судження з зірок та ворожіння дають мені надію і твердість, але доля має свої плани, що ми не маємо право контролювати. Найкраще, що я можу зробити, це продовжувати сумувати і шукати можливості зустрітися з Танею. Можливо, наші долі знову переплетуться, і ми зможемо відновити нашу магію. Крок за кроком, високі мрії та вірність собі і своїм почуттям – ось що робить мене потрібною для неї, цього я впевнена. Нехай ця магія відкриє нові двері, і наша доля об’єднає нас знову.

У кінці тунелю світиться світло, і я вірю, що ми зустрінемося знову. Я не зупинюсь, поки не знайду її і не відчую цю магію знову. Дівчина, яка в спекотний день носить піратську фуражку на голові, а в ночі закохується у зірки, варта кожного зусилля. Нам треба лише проникнути в її серце ще раз і заманити її в світ магічних спогадів, де ми двоє знову зіграємо головні ролі. Чарівність наших зустрічей буде магнітом, який притягне нас одне до одного.

Тому, хоча доля має свої плани, я сумую за своєю колишньою дівчиною. Чи потрібна я їй? Чи вона сумує так само, як і я? Чи встигла вона забути наші дні, повні магії і романтики? Магічні зєднання й випадкові обставини в оточенні пригаємо мене шукати способи знову з’єднатися. Мудра відьма розповіла, що стосунки відновляться чисто випадково. Тож, мої думки, мої почуття і моя сумнів відправляються в надії, що ця чисто випадковість змусить наші шляхи з’єднатися знову. І тоді наша колишня магія відновиться.

Поділитися:
Опубліковано на Nov 20 2023. Поданий під Відповідь. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментарВикористання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire