https://reporter.zp.ua

Встановлення ксенонових фар на автомобіль

#

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

не кожен автомобіль, який сходить з заводського конвеєра, обладнується ксеноновими фарами (hid-лампами). але встановлення ксенону на будь-який автомобіль не являється проблемою взагалі, зробити це зовсім не важко, звісно, якщо для цього мати необхідні інструменти та навички.

якщо ні навичок ні інструментів немає, тоді варто за процедурою встановлення ксенонових фар звернутись до професіоналів. наприклад, таку послугу надає фірма автополімер http://autopolimer.com.ua/ru/service/osveshchenie.html, що в місті бердичеві по вулиці червона, 1, вона в буквальному значенні слова стояла у витоків формування даного напряму діяльності. а на сьогоднішній день автополімер є справжнім флагманом на ринку переобладнання автомобілів, в тому числі й встановленні на них іншого освітлення.

що ж собою являють hid-лампи (high intensity discharge), які ще називають ксеноновими? перш за все вони відрізняються від звичайних ламп тим, що джерелом світла є не класична спіраль, а електрична дуга, яка виникає між двома електродами. а саму колбу під тиском наповнюють ксеноном та комбінацією солей металів.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

перед встановленням hid-ламп на автомобіль, в фірмі автополімер попереджають своїх клієнтів, що для початку необхідно на автомобілі виконати дві вимоги:

– в фари необхідно вмонтувати спеціальну лінзу чи рефлектор, це робиться для того щоб водій не засліпляв зустрічні автомобілі;

– на автомобіль необхідно встановити омивач фар, як як їх забруднення може стати причиною осліплення інших водіїв.

перевагою ксенонових ламп являється те, що вони випромінюють чисте біле світло, воно набагато приємніше для людського ока. інтенсивність випромінювання світла ксенонових ламп перевищує в два-три рази інтенсивність звичайних. ксенонові фарби набагато краще та далі освітлюють узбіччя та та дорогу, а також дуже добре освітлюють в туман та дощ проїжджу частину.

кожен автомобіліст, який звертається в фірму автополімер отримує бездоганний сервіс та якісну роботу по встановленню ксенонових фар. адже тут працюють висококваліфіковані інженери та технічний персонал.

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Приєднуйтеся до нашого чату: Телеграм!
У вас є запитання до змісту чи автора статті?
НАПИСАТИ

Залишити коментар

Опубліковано на 19 09 2015. Поданий під Прес-реліз, Технології. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".